reklama

Královéhradecká sjížďka 201206

Termín: 12.06.2012
Místo: Hradec Králové

Pro velký zájem téma CARGO. Přijeďte s co nejvíce taškama, nosičema, xTracyclema, Yubama, Bakfietsama, nákladníma přívěsama atd. Nebojte se naložit, pojedeme po rovině ;)

Datum: 07.06.2012
Autor: cobic
  • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

         

    bohužel nebu mít ten můj novej vlek,nějak mě tam něco drhne a má to velkej odpor při jízdě -nejspíš ložisko kola na nápravě. Takže vezmu normální káru.Konstrukci na sloupky brát nebudu,je špinavá,odřená a a navíc ji mám u Bartoše.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2012
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

         

    Já snad naložím svůj nesesér a přijedu se taky podívat abych taky alespoň jednou viděl jak se blbne i v Hradci, jen doufám, že to není moc nakažlivý :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

           

      No jasně, přijeď a neboj se, někteří silní jedinci dokážou závislosti odolat !;)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

             

        Nebude-li pršet ... nacpu vitamínama abych byl hodně odolný :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

         

    No ač jsem rozpoutal diskuzi o nákladních kolech, tak asi nepřijdu, mám nemocný děti.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2012
    Autor: Noch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

           

      No tak preju at se daj rychle do kupy. Jsem moc zvedavy co se tam dnes sejde za stroje. Jeste letos bude zajimave tema na vozeni deti, zrejme napodzim, kdy zacinaji zase se skolou, tak to treba zvladnes tam.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

           

      Ale vždyť je sebou nemusíš vozit, klidně je můžeš nechat doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

         

    Odpoledne se udělalo pěkně a tak mi to nedalo a jel jsem se podívat na hradecké zvláštní povozy, všechny zůčastněné jsem pro vás vyfotil, abyste o nic nepřišli :-))

    Krátce před oznámeným časem přijel první povoz, nic moc, obyč kolo s běžnou károu, kterých kolem zahrádek jezdí docela dost, pak dlouho nic a v minutu srazu přijel nesměle druhý povoz, ten už byl zajímavější, ale taky nic nákladního.
    Pak zase dlouho nic a stále nic, tak jsem se byl projet a ani po půl hodině čekání nikdo další, ti dva si v hospodě, před kterou byl sraz, dali asi pivo a co bylo dál nevím, já jsem to vzal oklikou domů a docela příjemně jsem se projel :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

           

      To byla tak malá účast?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2012
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

             

        Tak jestli se tomu dá říkat účast, tak ano, to asi 5 x víc lidí na kolech bylo v místních dvou hospodách :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.06.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

               

          No vida, tak to nás bylo víc než jsem si myslel ;) Proč jsi nevyfotil svůj stroj? Ne že by tu nákladní stroje nejezdily, ale kombinace fotbal, počasí, dovolené a defekty udělaly své. Škoda že ses nepřihlásil, byli jsme se podívat na bakfiets, který kvůli defektu nedorazil.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2012
          Autor: cobic
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

                 

            Moje není nic zajímavého, jen slušný trek, počasí bylo krásný a já se přijel podívat na zvláštní a nákladní povozy a ty se nekonaly.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.06.2012
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Královéhradecká sjížďka 201206

                   

              Věřím, že se letos Cargo v HK ještě zopakuje a dopadne lépe. Pokud někdo víte o něčem podobném v ČR tak dejte vědět.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.06.2012
              Autor: cobic
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024