reklama

Jednou takhle na kole

Už jako malá jsem velice milovala projížďky na kole. Pro mě to byl neskutečný rela, i když začátky nebyly zrovna hezké:)
Pamatuji si na výlet, který jsme podnikali s partou. Vydali jsme se a nikdo nevěděl kam dojedem..avšak podívaná to byla opravdu krásná. Dojely jsme až na Prahu Zbraslav, kde…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.06.2012
Autor: Kacaa
  • Re: Jednou takhle na kole

         

    V Bavorsku je běžné, že lid chodí v krojích, jsou veselí a hraví a nesmírně přátelští. Také někteří rádi jezdí na kole.
    Jezdit na kle je fajn a sporovovat také. Rád bych sportoval víc, je to opravdu krásné.
    Doufám, že se jeětě někdy příště přečtu něco o tom, jak to bylo fajm třeba v Rakousku, i tam jsou české cyklistky vítány.
    Užívej si kola, a hlavně - nepokoušej se přemýšlet. To unavuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednou takhle na kole

           

      Co ty si to včera/dneska pil za chytrou vodu, že ti tak zamotala prstíky?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jednou takhle na kole

             

        Když vezmeš v úvahu, v kolik hodin byl příspěvek psán (odeslán) ...
        8-))

        Co se vlastního blogu týče, trochu mě zaráží formulace "Už jako malá ...". Jazyková, stylistická a obsahová úroveň blogu napovídá, že autorem je dítě.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2012
        Autor: Burajda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jednou takhle na kole

               

          Jj, já si pak všimla :o)))

          Pravopis a stylistiku nekomentuji, v tomto směru jsem také stále dítě :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jednou takhle na kole

         

    Krátký obsah a bez fotky..škoda.

    Jinak nestačím se divit, jak si hodně lidí kupujou kolo, protože je to zrovna "in"(staví se cyklostezky atak..)ale nakonec se na něm projedou tak dvakrát do roka a myslí si co pro svoje zdraví neudělali. Ale na druhou stranu, ještě že všichni nejezdí takhle na kole, to by mě možná aj přestalo pak samotného bavit:o))
    A nejlepší když někde čtu inzerát typu: hledám někoho na kolo, samotného mě to vůbec nebaví:o))

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2012
    Autor: dalinv
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024