reklama

Estonskem na kole

Estonsko je nejsevernější z pobaltských zemí. Od Finska ho na severu dělí skoro 80 km široký Finský záliv. Baltské moře na západě omývá jeho členité pobřeží s řadou zálivů a se zhruba 1500 ostrovy a ostrůvky. Převážnou část hranice s Ruskem tvoří rozlehlé Čudské jezero.
Po dvouleté pauze od…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.06.2012
Autor: pavelv
  • Re: Estonskem na kole

         

    Paráda! Příští rok se na ostrovy Saaremaa a Hiiumaa také chystám, takže jsou to pro mě cenné informace a těším se na pokračování!

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2012
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Estonskem na kole

         

    Zajímavý kraje...
    Jaký jste používali stany, že píšeš útočný?
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Estonskem na kole

           

      Používám stan od f.Jurek, TRAMP 3.Slovo útočný mělo být asi v uvozovkách, není to žádný expediční vrcholový útočný stan v tom správném slova smyslu. Nás tato značka stanu provází léta (měl jsem před ním ATAK 2)na trecích po horách v Evropě i Asii, důvěrně ho proto nazývám útočným stanem.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2012
      Autor: pavelv
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Estonskem na kole

             

        Když jedu sám, tak taky s malým jurkem (beskyd). Už osmnáct let. Loni jsem nechal vyměnit podlážku, už prosakovala. Jinak super.
        Ale je fakt že pár let taky ležel, to jsem měl pauzu v cestování.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2012
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Estonskem na kole

         

    Mám dotaz. Píšete, že jste jeli částečně po silnici E67, sice autem, ale i tak můžete posoudit, jestli je jetelná na kole, hlavně s ohledem na provoz?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2012
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Estonskem na kole

           

      Tehdy se mi provoz na této silnici nezdál tak velký jako třeba na hlavní cestě u nás doma třeba ve směru na Ostravu, i nákladních aut po ní jezdilo výrazně méně.Myslím že při troše štěstí je E67 použitelná i na kole.Na silnici Baltik jsme si chvíli povídali s klukem který zrovna jel na kole z Benátek (I) do Estonska a pak dál na sever.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2012
      Autor: pavelv
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024