reklama

Koupil jsem správný přesmykač, pane Lorenz? :-)

A teď potřebuju slyšet vaše "ano"!
Ve čtvrtek mi přišel z Kupola nový přsmykač: Sram X7 se spodní objímkou. Potřebuji ho na krossové kolo s převodníky 48/38/28 zubů, devítková kazeta.
Na Kupkole ho mají i s horní objímkou, a ten má v podrobnějším popisu uvedený "rozsah zubů 44/48. Ten s dolní objímkou v popisu nemá uvedený žádný rozsah zubů, tak jsem si řekl, že to bude totéž jako ta horní objímka a objednal jsem ho.
Včera jsem prohlídnul ten, co mi přišel - a na jeho krabičce je napsáno, že je určen pro 44/32/22 zubů, o těch 48 ani zmínka.
A tak se ptám, jestli mi tam vůbec bude na můj požadovaný rozsah 48/38/28 zubů chodit, jestli jsem omylem nekoupil nevhodný (a jestli jsem koupil špatně, tak jaký sramácký s dolní objímkou koupit, aby chodil: objímka musí být dolní, průměr 34,9 mm, musí zvládnout 48/38/28, devítka kazeta, otočné sramácké řazení).
Co vy na to, pane Lorenz? :-)

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2012
Autor: Airline
  • Re: Koupil jsem správný přesmykač, pane Lorenz? :-)

Tak zkus porovnat tvar vnějšího plechu starého a nového přesmyku. Třeba s tužkou a papírem.

[ Zpět ]
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupil jsem správný přesmykač, pane Lorenz? :-)

Myslím, že by neměl být problém- první přesmyk obsáhne rozdíl 20-ti zubů, druhý 22, tedy by měl mít buď stejně dlouhé nebo delší raménko. Způsob řazení ani rozsah kazety na to nemá vliv.

[ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017