reklama

Zážitky z Dopracenakole.net 2012

Zdravím všechny soutěžící i nesoutěžící a příznivce této kampaně. Nemohu si nevšimout, jak město ožilo (Praha), určitě je to vidět i jinde. Tam kde jsem za normálních okolností potkával jen skalní známé tváře se objevují tváře nové, což přináší opět nové nevšední zážitky. Možná se o některé budete…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 31.05.2012
Autor: cobic
  • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

         

    Byl jsi první :)
    Přemýšlel jsem, že stejné téma založím , v rámci mého hodnocení soutěže z pozice účastníka , až bude efektivně po kampani a budeme moci říci zda nové tváře budou cyklotrvalky :).

    Nejvíc mě potěšilo, že ty jsi měl podobný zážitek jako já :) Akorát ta moje neznámá letos nejezdila soutěž, ale za to táhla jako dráha.
    Na druhou stranu celý Rohanský jsem ji zase odtáhl já :)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

           

      No ono to téma "Ostrý start" se akorát zaplní, tak to bude třeba dobře navazovat ;) Trvalky by byly skvělé, alespoň do podzima, uvidíme.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

         

    Tak jsem se jen tak pro zajímavost zahloubala do kalendáře, a hlásím, že jsem mimo soutěž v květnu odjela 61,9% svých cest do práce.
    Jeden den mi chybí, abych byla v zelených číslech. Na kilometry to je cca 325km.
    A cyklistů bylo opravdu mnohem více než jindy.
    Také jsem poznala jednu novou cyklistku, která ráno jezdila podobnou trasu jako já. Chvíli jsme spolu povídaly, jak je to fajn. Ale vlastně jsem se jí ani nezeptala, zda jezdí v rámci soutěže.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

         

    Cobic, veľmi pekné. Veľmi sa mi páčil aj príspevok Lestera z újezďákovej diskusie, tento - "Netouzim po spravedlive soutezi ani vyhre. Kampan se mi libi jaka je. Je to dobre provedena pozitivni propagace cyklistiky. Vyhra je rani diskuse s kolegou, ktery rekne "hele ta cesta se mi libila, to je super.". Vyhra je, ze na tri sluzebni elektrokola se stoji poradnik. Dík za ni."

    S tým sa naozaj stotožňujem a chcem vyjadriť veľkú vďaku organizátorom za skvele odvedenú prácu. Vďaka vlaňajšej súťaži som sa odvážila začať jazdiť po Prahe na bicykli, no a tento rok, možno aj kvôli nášim vlaňajším zážitkom, jazdí v našej firme do práce viac ľudí. A nielen súťažne.

    Je to naozaj milé stretať nových ľudí na každodennej trase, podľa rovnakého trička spoznávať súťažiacich, byť tak trochu stredobodom záujmu, keď niekde zaparkujem a ľudia sa ma vypytujú, o čo ide a na zážitky. Som naozaj rada, že som sa vlani odhodlala, rána a večery cestou pri rieke sú nepopísateľné.

    Teším sa aj na pokračovanie, veď sezóna ešte bude dlhá a dúfam, že tá viditeľná vlna cyklistov v Prahe rapídne neopadne.

    A ešte mám radosť, že som dnes dosiahla pekných 66,7% a skončila som v zelených číslach :)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2012
    Autor: bibi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

           

      soutěživá :)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

             

        Veď to bola súťaž, no ni? Ty máš určtite 100% :)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2012
        Autor: bibi
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

               

          bod :)

          [ Zpět ]
          Datum: 31.05.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

         

    Zítra ráno posečtu moje a Mášiny kilometry a dám to sem - sice jsme to nejeli offiko, ale to nevadí! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

           

      Takže jsem spočítal, kolik toho cestou do práce a z práce našlapal za květen 2012 smíšený heterosexuální tým Máša + já:
      - Máša: 270 km
      - Ai: 1200 km
      celkem tedy 1470 km.
      Jako největší úspěch pokládám to, že Máša (na můj nátlak!) začla jezdit nejen do práce, ale občas vyjede i o víkendech, sice když je zima, tak jede autobusem, ale i tak to je dobré. V kanceláři teď parkujeme dvě kolečka :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

             

        Skvělý výsledek!
        Gratuliju:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2012
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

             

        A nejseš její nadřízenej a nemáš žádný vliv na její premie, že ne ? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

               

          To by pak bylo cykloharašení :)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zážitky z Dopracenakole.net 2012

               

          Nejsem její nadřízený a nemám vliv na ničí prémie... ani na ty moje :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2012
          Autor: Airline
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024