reklama

Lupání v zadním i předním kole

Čaute, chcu se zeptat mám takový problém když jedu tak ze zadního kola vychází takové lupání ted mi to začlo dělat už i přední kolo ten zvuk je pravidelný. Když kolo sundám a zkusím na něho trochu vyvinout tlak tak tam lupne podle mě největší pravděpodobnost je že lupání vydávájí dráty. Nevím co stím napadlo mě dotáhnout niple nebo možná povlit akorat mám strach abych nerozhodil ráfek a neudělal si osmicu na kole. Může mi někdo poradit co stím? Prosím.

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2012
Autor: Nitro
  • Re: Lupání v zadním i předním kole

Měl jsem to samé, na jedné straně moc utažené, na druhé volnější, vyřešil to servis pořádným vyladěním, bylo to hned, nebylo to drahý a od té doby vše perfektně drží a žádný pazvuky.

[ Zpět ]
    Datum: 28.05.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Z Hamburku do Prahy

dnes
Hledám parťačku na spolujízdu z Hamburku do Prahy. Jedeme v sobotu 6.8. z Prahy vlakem do Hamburku a pak pojedeme…

Hledám: Korsika na kole 2018

dnes
hledám někoho na kolo- Korsika s CK Alpina v termínu srpen nebo září 2018. Jsem žena, ročník 1960.

Hledám: Maroko

20.01.2018
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (24 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018