reklama

Lupání v zadním i předním kole

Čaute, chcu se zeptat mám takový problém když jedu tak ze zadního kola vychází takové lupání ted mi to začlo dělat už i přední kolo ten zvuk je pravidelný. Když kolo sundám a zkusím na něho trochu vyvinout tlak tak tam lupne podle mě největší pravděpodobnost je že lupání vydávájí dráty. Nevím co stím napadlo mě dotáhnout niple nebo možná povlit akorat mám strach abych nerozhodil ráfek a neudělal si osmicu na kole. Může mi někdo poradit co stím? Prosím.

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2012
Autor: Nitro
  • Re: Lupání v zadním i předním kole

Měl jsem to samé, na jedné straně moc utažené, na druhé volnější, vyřešil to servis pořádným vyladěním, bylo to hned, nebylo to drahý a od té doby vše perfektně drží a žádný pazvuky.

[ Zpět ]
    Datum: 28.05.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (27 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017