reklama
Země: Rakousko Rakousko

Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

Ahoj, prosím o radu ohledně Dunajské stezky s dětma. Syn 5 let pojede sám a syn 2 roky ve vozíku. Ve druhém vozíku bude bagáž. Kde zakempovat, či si odpočinout aby tam bylo vyžití pro děti? Jsou kempy zhruba po 35-40 km (starší víc zatím neujede)? Dá se to s dětmi zvládnout a nebo je na ně ještě moc hrrrr? Díky moc za poznatky.

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2012
Autor: Icelady

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

         

    Moc užitečných rad nemám, jela jsem to v roce 2008 s velkými dětmi a mám takzvaně "průchozí mozek" - informace projdou, stopy nezanechají...
    Takže pokud si pamatuju - kempy jsou hodně hustě, ve vesnicích mezi nimi možnosti "zimmer frei" či soukromé plácky nabídnuté ke stanováni jsou taky v hojném počtu. Vybavení pro děti - v hlavě mi zůstalo pouze hřiště v kempu s jachtklubem v Au (kousek za Mauthausenem).

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

         

    První přespání z Passova doporučuji v Au , z Passova pořád po levém břehu od nádraží cca 35 km
    je to pěkná farma s přívozem, spali jsme tam už mockrát.... dál neporadím, protože my jezdíme Pasov-ST polten za víkend :)

    Familie Pumberger

    Au 1

    4085 Wesenufer

    Tel. 07285 / 6317

    e-mail: [email protected]

    http://www.radfaehre.at/

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

           

      Ajta - trochu zmatky jsme teď tazatelce udělali. Každopádně to moje Au je Au an der Donau - o pořádný kus dál, než to tvoje. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

             

        těch au je jak naděláno :)

        Tohle je pěkné místo,ale je to jen Au... osamělá farma, klidné spaní a hlavně je přímo u přívozu, který je stejně nutné použít a provozuje ho stejná rodina ....

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

         

    Kempy su dost nahusto, takze s ubytovanim by nemali byt problemy. Rovnako su nahusto aj informacne stanky a tam sa da zistit adresa najblizsieho kempu (aj objednat noclah pod strechou, keby prsalo). S detmi sa po Dunajskej ceste da v pohode ist. Inak k tomu nazvu Au, znamena to nejaku zatoku, alebo slepe rameno, alebo nieco podobne s vodou (nespominam si na presny preklad), preto je okolo Dunaja tych Au dost (aj u nas v Bratislave je pri Dunaji Au cafe :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2012
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

           

      Luh, niva... či tak něco.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dunajská stezka: Passau - Bratislava s dětmi

             

        A taky zlato... :)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

460 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024