reklama

Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez práce

Toto téma by mělo využít všech 300 příspěvků na to, aby se rozkryly názory a skutky objekta Újezdák na tomto webu.

Každá kdo si myslí, že ví co si Újezďák myslí, dělá, nedělá, koho volí a čeho je zastáncem nebo odpůrcem ať klidně píše sem.

Doufám, že se tak stane a odhalí se veškeré nepravosti či nešvary zmíněného objekta.

Adminstrátora žádám o shovívavost a případně o postoupení práva pracovat s tímto chatem pro nick Aybabtu nebo jeho další alteréga, která si zjevně zatím neumí nebo z lenosti nemohou založit témata vlastní.

Děkuji a všem diskutujícím přeji hodně zážitků.
Újezďák

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2012
Autor: újezďák
  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

         

    Jinak doufám, že si aybabtu stanoví nějaká pravidla ale nebudu o tom vědět.

    Dávám si, kvůli svobodné diskusi, toto téma do skrýt, takže vám do toho nebudu nijak zasahovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

         

    Skoda, ze uvodni prispevek neni mozne hodnotit, dost jsi me pobavil. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

           

      Tak ohodnoť ten další... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • AYBABTU Datum: dnes v 12:54

         

    Re: Do práce na kole 2012 - Újezďákův ostrý start do soutěže :) Smazat příspěvek
    Čéče a proč se furt na tu rokytku a rohaňák cpeš? Takový dílo hnusnech cykloaktivistů který nepotřebuješ a akorát ti kazej reputaci mezi kolegy. Máš to kratší černokosteleckou tak proč si zajíždíš? Ty se kvůli filmařům nezavíraj nechoděj tam pejskaři ani tam nejezděj cyklisti v saku. Jeď Datum: dnes v 12:54
    černokostelecou a všeho toho hnusu budeš uchráněn! Navíc to stálo fůru peněz za který mohli postavit pár desítek centimetrů, možná celý metr tunelu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AybabtuHodnocení: +1 -3

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: AYBABTU Datum: dnes v 12:54

           

      Milé aybabtu, čéče atákdál, necpou se kam jich nezvou a diskutujou si zde, kde jsem pro nich, vašnostu z poznámkova nad vlezlou, založil jejich vlastní téma.
      Díky za to nečekám i když mají šanci si zde udělat z kdejaké kuličky prd, jak je jejich ctěným zvykem aybabtu.

      Odpovědi :

      Jezdím si kudy chci.

      Do toho kudy ,je jim houby aybabtu.

      Nejezdím nejkratší cestou protože mě to na kole baví.....na rozdíl od nich aybabtu, jim stačí stačí pohonit égo na blogu jiných a jednou za kvartál se ostentativně exibovat na magistrále.

      Nemám potřebu si cestu nějak zkracovat, neurotické honiče vteřin ( a v jejich případě asi i něčeho jiného:) NENAPODOBUJI.

      Co kde kolik nebo komu stálo ( či zrovna stojí ?) a kolik centimetrů je to v jejich případě je mi putna.

      Takže mi vlezte na hrb.
      Tak do diskuse aybabtu!
      Mají vlastní téma!
      Exhibice može začít!
      A to bude intelektuálskej frčák co ?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: AYBABTU Datum: dnes v 12:54

             

        Kašli na něj...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Autor: sareh

         

    Prosím??? Zase jsi to napsal úplně obráceně, než to ve skutečnosti je. Tady, že se nesmí říci nic, co by na NÁS cyklisty vrhalo špatné světlo?
    Vždyť zrovna ty už tady několik let nic jiného neděláš. Proti autům jsi za celou dobu ani nepíp, zato na cyklisty vrháš špatný světlo co ti síly stačí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 13:12
    Autor: sarehHodnocení: 0 [+] [-] -2

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Autor: sareh

           

      ahá taky být cyklistou znamená, že se musí pípat proti autům ?
      Můžou mi dokázat, že jsem nepípl ?
      Nemůžou.
      Píp
      Jenže z toho nemám životní mantru vědí ?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Aybabtu dnes před 8 minutami

         

    Nepřihlášenej michal se kterým si tolik notuješ v hejtování cyklojízd to vcelku vystihl ve jinym tématu když napsal

    Asi to je třeba stále opakovat, když to někdo furt ignoruje.... Já jen píšu své zkušenosti.

    Imrvére tu držkuješ na lidi který se staraj o to aby v Praze byla nějaká infrastruktura pro cyklisty. Píšeš že všechno co dělaj je zbytečný a že kdo chce může jezdit a nepotřebuje žádný nevládky. Když se ptám proč teda jezdíš po cyklostezkách co ti tu postavili, tak se nezmůžeš na nic lepšího než alibistický já jezdím kudy chci.

    Tak víš co? Já si přispívám kde chci.Do toho kde ,je jim houby ujezdak.

    A protože jsi pořád nevysvětlil jak je možný že pořád zpochybňuješ práci kterou využíváš a pořád moje otázky ignoruješ tak podle vzoru zaloužilýho bojovníka proti cyklojízdám to tu budu muset opakovat dokud se nedočkám odpovědi kterou budu považovat za dostatečnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

           

      Milé držkovadlo abybabtu :) nepřekvapilos -pobavilos

      Teď se chytěj za frňák ( a pustěj se toho co držej teď :) protože se chytili sami :))))

      Kde přesně říkám, dle jejich odvážného tvrzení držkuju, že jsem proti cyklo-infatruktuře ?
      Dokažou to ?? !Přinesou odkaz, link, příspěvěk ve kterém to říkám ?

      Jenže voni to nedokážou!

      Protože já nikdy nic takového neřekl vašnosto.
      To jsou jen jejich fantazmagorie.


      Navíc jsem jim už odpovídal, pokud neuspokojivě, tak to jen jejich věc.
      Copak můžu vědět co jich uspokojí ? Třeba bych jich to bez sedla uspokojovalo více ? Tak to se omlouvám já na tyhle moderní věci nejsem.

      Takže pokud si aybabtu udělali nějakou představu co je to uspokojivá odpověď a co si myslej že by je uspokokojilo tak sem s tím, tžeba se najde někdo kdo vám udělá co vám na kukadlech vidí aybabtu..

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

             

        Na vás dvou vidím, jak děsně jsem byla s Medvědem otravná...
        Dodatečně se všem omlouvám...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

               

          No vidíš a když člověk založí žumpu, tak se dočká i takových srovnání :)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.05.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                 

            Protože se chováš stejně...

            [ Zpět ]
            Datum: 21.05.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

             

        Nevím, zda jsi placen od svých šéfů (věřím, že většinu píšeš v práci) od slova, nebo jsi grafoman. Jen zakládej další témata (pokud Tě to uspokojuje) a dodávej tam množství vlastních příspěvků.
        Jinak ještě - používání 3. osoby (střídáš jednotné i množné číslo) mi mnohdy připadalo např. od Wericha vtipné, od Tebe to vzbuzuje opačný efekt (tedy pro mě - možná jiným to připadá vtipné).

        [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2012
        Autor: jinec
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

               

          Placen od slova nejsem ale komunikace je podstatnou částí mé práce.

          S Werichem bych si nedovolil se srovnávat. Bohužel nemám ani jeho úroveň v kritice blbců.

          Tohle téma jsem založil pro člověka, který mi do tématu kopíruje moje z kontextu vytržené příspěvky z jiných diskusí a nechce si nechat vysvětlit, že mě to otravuje.
          Ber to jako takové volání o pomoc. Black list nepomáhá, mazání příspěvků je otrava a musím kvůli němu téma soustavně zamykat, což brzdí normální diskusi.

          Chápu tohle tě nezajímá.

          Takže tě prosím, stejně jako ostatní kterým vadí , tohle téma si skryj(te) a nenech(te) se jím rušit.

          Je to prostě žumpa pro aybabtu a jemu podobné......

          [ Zpět ]
          Datum: 21.05.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                 

            Díky za vyjádření! Já jsem Ti pouze sdělil svůj osobní subjektivní názor.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.05.2012
            Autor: jinec
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                 

            http://www.nakole.cz/diskuse/14522-trasa-velke...

            tady máš pětačtyřicet příspěvků celejch patnáct procent z celýho tématu. Kolik z nich se týká trasy cyklojízdy? Žádnej. Kopíroval jsi tam z kontextu vytržený příspěvky nebo jsi tam cpal jen velmi málo související. A vysvětlit že tam votravuješ sis nenechal.

            Byl bys tak laskavej a až se nějaký takovýhle téma objeví tak že bys nepřispíval do toho tématu, ale odtáhnul sem do tvý vlastní žumpičky kam patříš?

            Už to chápeš nebo ti mám zkopírovat a upravit i zbytek toho tvýho textíku?

            [ Zpět ]
            Datum: 21.05.2012
            Autor: Aybabtu
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                   

              Tak voni už našli svoje vlastní téma ?

              pochvala :D

              Dokonce statistika že jsem si dovolil mít 45 příspěvků, úžasné a co jsem tam dělal ?
              To byla dobrá diskuse, kupříkladu od Vratislava jsem tam dostal pěkné linky o starých fotografiích Prahy.

              No nic pokračujou ve svém spravedlivém úsilí Aybababtu, statistika věda je...

              [ Zpět ]
              Datum: 21.05.2012
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                     

                Je s nima řeč jak s kozou na ledě :D

                Voni v tématu o cyklojízdách nechutně prudili hned od prvního příspěvku a teď se k tomu statečně nehlásej :D

                Počítám že po hysterickém mazání a zamykání ve svém tématu poctivě přestanou prudit i v tématech o cyklojzdách :D :D :D

                [ Zpět ]
                Datum: 22.05.2012
                Autor: sareh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                     

                Paráda. Takže tys v tématu o trase cyklojízdy žvatlal a starejch fotkách Prahy a přijde ti to hrozně skvělý. A prozradiš mi co to má společného s trasou cyklojízdy? Seš si jistej že stejně skvělý to přijde tomu kdo to téma založil? To je ti jedno, ty příspíváš všude tam kde uznáš za vhodný.

                Proč mažeš moje příspěvky? Co když někomu přijdou zajímavý? Žeby dvojí metr na jájínka a ostatní? Proč bych třeba do diskuse o dojíždění do práce psát moje oblíbený recepty (maj s dojížďkou společný zhruba tolik co starý fotky s cyklojízdou)?

                A když už jsme u těch statistik... Zatím mám v tom tvym nedotknutelným témátku asi 14,5%, takže za tebou, ó nedostižný, ještě zavostávám. A to ani nezmiňuju že se narozdíl od tvejch radostnech příspěvků o trase cyklojízdy, pardón o fotkách starý Prahy, držim původního tématu a ještě mě nutíš některý příspěvky posílat i třikrát.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.05.2012
                Autor: Aybabtu
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                       

                  Mě tvůj jájínek vůbec nezajímá a mám dojem, že nikoho...

                  Tak že trasu cyklojízdy je nutné napsat 300x aby bylo téma správně naplněné?
                  A všiml jsi si nějakých protestů zakladatele tématu po té co se dozvěděl co potřeboval ?

                  Uděláš i rozbor, jak jsme se s Vratislavem dostali k tématu fotky staré Prahy ?

                  Hodíš každého kdo se přidal k nějaké určité debatě, která sklouzla jinam, a případně dodal nějaký svůj link na svou nástěnku špatů ?
                  I představitele ostatních cykloservrů a nebo zakladatele tohoto webu ?
                  To jsi teda vodvaz.

                  Trošku mi připomínáš našeho politruka, když se rozčiloval na tím, že nejsme dostatečně politicky uvědomělej tankovej pluk když sledujeme rakouskou televizi a posloucháme cizá rádia.....

                  Navíc tě můžu poradit, nenuť se do ničeho.
                  Buď svůj.
                  Jé já zapoměl, ty jsi vlastně svůj.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.05.2012
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                   

              Tak jsem se lehce, po tvém vzoru Aybabtu, ponořil do statistiky :

              Aybabtu celkem 128 příspěvků dnes k 9:00
              (přihlášen v dubnu)
              39 příspěvkú se přímo týká tématu újezďák (ať už na mých tématech nebo formou "výchovné připomínky" v jinách debatách).
              Dál už jsem to moc neprobíral,ale od oka soudím, že většina tvých příspěvků jsou reakce na Michala, Rondu a Joeho.

              O tom co tě pobavilo, potěšilo, na čem jezdíš, na čem by jsi jezdil, nejezdil, kde jezdíš , co tě zaujalo, co posloucháš, jaký to bylo včera nebo dnes, jaké vtipy máš rád nebo co tě rozčílilo jsme se prakticky nedozvěděli.

              Příspěvky o trasách, cestách, potěšení které tě na kole potkalo nebo nějaký fotky ?

              Nic.

              Z toho všeho a i z toho, že se přes třicet procent tvých příspěvků týká pouze tématu újezďák, a skoro celý zbytek je výchova ostatních nedostatečně antiautových cyklistů na tomto webu jsem usoudil, že tady děláš něco jako výchovného poradce pro mojí osobu,staráš se pouze o čistotu cyklistiky(cyklodiskuse) na plný úvazek a nic jiného tě nezajímá, nebaví a asi ani bavit nebude.

              Tak doufám, že tě baví alespoň tohle......

              [ Zpět ]
              Datum: 22.05.2012
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Aybabtu dnes před 8 minutami

                     

                Kromě toho je hoch velkým odborníkem na mosty z předpjatého betonu :-)

                Renesanční osobnost.

                [ Zpět ]
                Datum: 26.05.2012
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

         

    tak tomuhle fakt nerozím, vlastně ani nechci

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Aybabtu dnes

         

    Nový komentář Re: Když se mi bude chtít, tak odpovím entitě aybabtu zde Smazat příspěvek A když tobě někdo založí hejtovací témátka na cyklojízdy tak tam vodtáhneš i s nepřihlášenym tydýtem a nebudete svejma stále se opakujícíma příspěvkama hnojit nikde jinde?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 15:42
    Autor: AybabtuHodnocení: +1 -3

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Aybabtu dnes

           

      Založej si co chcou, jim totiž vadí negativní pohled na CJ i v tématu Cyklobby aneb co vám vadí na automatu a když někdo řekne, že Cjízdy tak voni aybabtu začnou hysterčit i s jejich alterégy že je to offtopic.

      Takže jdeme na mém tématu zpátky a bude se tam mazat protože to není téma o jejich puristické debatní úchylce ale moje téma o soutěži ve které jezdím a která jich zjevně vůbec nezajímá.

      A opakuji že mě nedojímá jejich starostlivost o tom co si myslej o tom co říkám a dělám, je to jejich věc a honit si égo můžou tady.

      PS : s lidmi z automatů se dá většinou mluvit na rozdíl od nicků jako jsou voni aybabtu...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

         

    "Nenapadlo tě že by si mohli zaznamenávat dobu za kterou se proklikáš?"

    A co jako? Tak budu klikat pomaleji. Za ty korunky to některým lidem stojí. Tady nejde o to, že někdo kliká pomalu nebo rychle. Ale hlavně o to, že je jim jedno na co klikají, hlavně že za klik dostanou korunu:-))

    A navíc. Dotazník s desítkami otázek je fakt únavný. Takže ke konci to každý odkliká jak chce. Zas takové prachy za to nejsou, aby to člověk celé pročítal a odpovídal regulérně.

    Lognul jsem se, tak uvidíme:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

         

    Jen jsem to odemkl pro jednoho místního trolla, který má ve zvyku zaneřádit kdejakou diskusi pokřikováním o tom, že příspěvky do tématu nepatří a on se tak strašně těšil, že si tu diskusi užije a má ji pokaženou protože si kdysi dal závazek, že bude příspěvky o kterých on rozhodne, že nejsou k tématu agilně trollovat.

    Vážený Hraboši, zde máte pole neorané a zde můžete zopakovat svoje teze o tom jak je potřeba trollovat příspěvky, které se neshodují vaším světonázorem a nemusíte se trapně vymlouvat na tématu, které není o vašem boji.

    Bezohledně jste vtrhl do diskuse o filmu ježdění messengenrů bez brzd po NY pod záminkou, že link státu NY s paragrafem o výbavě kola + názor cykloblogera, že lidé bez brzd nemají v případné soudní při v USA takové možnosti, na tento článek nepatří.

    Pak jste se tam přiznal, že programově vyhledáváte mé příspěvky a trollujete je.

    Údajně proto, že jsou manipulační a lživé.
    Žádám vás Hraboši aby jste veškeré případné flames směřoval na toto téma, které jsem připravil již kdysi a to celkem pravděpodobně přímo pro vás nebo váš minikolektiv štěkalů.


    No a k té cyklojízdě,kterou jste též do tématu o ježdění v NY zavlekl, tak nevím o co vám jde, prostě žiju normální život, zjevně na rozdíl od vás, a tak jedu z práce rovnou k rodině.
    Nemám čas ani náladu se projíždět po magistrále.

    Mavíc pokud je, soudě dle vašeho zaujetí, poviností zůčastnit se víkendových cyklojízd, aby člověk byl ten dobrý a hodný tak vězte, že já si svoje každodení cyklojízdy dělám sám a letos se opět rád zůčastním soutěže do práce na kole, jedná se totiž o pravidelnou činnost, která je prospěšná pro (cyklo)Prahu minimálně zrovna tak jako velká cyklojízda.
    Tím také vyvracím vaše směšné teze, že jsem proti cykloaktivistům.
    Jen prostě nemusím některé jejich akce a některé mi vůbec nevadí.

    Tak si zase nasaďte klapky na oči a směle do mě, sláva uvědomělému trollování Hraboši :)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

           

      Nazval jsi svého času moje konstatování mentorováním. Ovšem - buď také sebekritický a podívej se zpětně na svoje příspěvky. Ty zde vyučuješ permanentně a obsáhle. Upozorňoval jsem Tě na to již vloni a budu se opakovat - máš nebývalé nutkání vyprodukovat množství slov - Tvoje příspěvky jsou v porovnání s ostatními dlouhé....dlouhé.... a často se jedná jen o slovní exhibici.
      Hlavně jsem si početl v tématu o "Osobnosti". Rozvášňuješ se v oblasti,
      která je většině známa, popř. je možnost dohledání. Navíc používáš údernost politruka a opětovně o sobě prohlašuješ "jsem antikomunista". V dřívější době jsem Ti sdělil, že toto neustálé tvrzení je mi podezřelé (nehledě k tomu, že jsem Tě přistihl v rozporu s Tvými vlastními tvrzeními).
      No budiž - jsi antikomunista a komunistobijec.. Moje otázka: jak dlouho????

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2013
      Autor: jinec
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

             

        Postačí že zhruba od chvíle, kdy rodiče usoudili, že je již úplně bezpečné mi říci proč neznám své dědečky a proč babička vychovávala mojí mámu, tetu a strejdu úplně sama vyhnaná z domova v předvánočním čase do sklepní díry v cizím městě ?
        Ale chápu, že pro některé lidi s krátkou či selektivní pamětí nebo pro mladší s nedostatkem informací může být komunismus zajímavá droga.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

               

          A před rokem 1990 jsi byl (co se týká komunismu) také tak průbojný jako nyní? Jak Ty osobně jsi poznal zrůdnost komunismu (nikoliv pouze z vyprávění)? Můžeme se společně vypravit na ÚDV a "přeměřovat si pindíky......".

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2013
          Autor: jinec
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                 

            Ahá tak od tuda vítr vane, no řekněme, že na většině demonstrací jsem byl včetně těch nemediálních, tedy třeba ve Stromovce.
            Nějaký ten leták, nějaká ta sranda.
            Na pár záznamech z let 1988-89 jsem se v rámci vysílání po letech v ČT i našel.
            Třeba na tom, jak chodím v kruhu po ulici Na příkopech a s kamarádem si děláme prdel z tajného který se nás snaží natočit a nestačí se divit, že mi si točíme jeho....
            Nic velkého, žádné povstání lidu, nějaký ten slzák pod kontaktníma čočkama, nějaká ta rána pendrekem.
            Já vím je to málo a teď jsem hrdina i když komouši říkají že 2+2 = 4 :(

            [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                   

              Pokud jsi tou větou ("tak odtud vítr vane") myslel to, že jsem měl potřebu po revoluci si postěžovat - nikoliv, absolutně jsem o to nestál. V době, kdy jsem měl s režimem "problémy", jsem zůstal absolutně sám - žádný advokát (o policajtech nemluvě) neměl odvahu cokoliv učinit proti zlořádům, které se zde děly (i když se jednalo i o trestné činy). Po roce 89 jsem si to také vyřídil sám a to, že někdo se "přiživil" a měl potřebu "dokumentovat", jsem nesl a nesu poměrně nelibě. Proto jsem tak nedůvěřivý k těm všem "bojovníkům" proti minulému režimu a měl jsem tu možnost po revoluci vyslechnout mnoho příběhů (při žádostech o místo) o nenávisti k předchozímu i když jsem žádnou statečnost na dotyčných neviděl.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2013
              Autor: jinec
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                     

                Na nenavist statecnosti netreba.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.03.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                       

                  V tom s Tebou souhlasím. Ovšem - mnoho těch nestatečných ze sebe hrdiny po revoluci dělala.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.03.2013
                  Autor: jinec
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                         

                    Hlavně mi přijde, že spousta lidí proti komunismu „bojovala“ a dodnes „bojuje“ výhradně ze sobeckých důvodů. Je jim úplně jedno, kolik bývalých komunistů a estébáků máme v parlamentu, a kolik škody už napáchali, při této příležitosti budou pořád dokola opakovat, že se kradlo už za císaře pána. Hlavně že oni se TEĎ mají líp, než obyčejný, slušný lidi.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.03.2013
                    Autor: 0iIi0
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

               

          Jinak k tomu konci - Ty ze zdejších diskutujících znáš někoho, pro koho je "komunismus zajímavá droga"?

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2013
          Autor: jinec
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                 

            A ty jo ?

            [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Velké otevřené téma pro AYBABTU a emu podobné,úplně bez prác

                   

              Neměl bych tu odvahu. Takže to mám brát tak, že to o té droze a komunismu bylo míněno obecně?

              [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2013
              Autor: jinec
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024