reklama

Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

Prolog
Letošní rodinný týden na kolech jsme začali plánovat již na jaře. Potřebovali jsme vybrat nějakou oblast, kde by bylo málo kopců (některé děti ještě nemají kolo s přehazovačkou) a hodně cest bez aut. Ve hře byly hlavně dvě lokality, a to Pálava a Jižní Čechy. Nakonec vyhrály Jižní Čechy,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 10.05.2012
Autor: lucierut
  • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

         

    Pěkný. Na hraní si s dětmi jsem nikdy moc nebyl, o to víc závidím takovouhle pěknou cykloakci s doplňkovým programem.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

           

      Ja spis nez na hrani s detmi jsem na nejake ty vylety, takze jsem rada, kdyz maji s sebou jeste nejake kamarady a kdyz nekdo z mych kamaradu obcas nejakou hru vymysli a zorganizuje. Ve vice lidech to jde lepe.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

             

        S dětmi si už taky nehraju. Když jsem si s nimi hrál naposled, dostal jsem osm roků natvrdo.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

               

          Týýýý bejku ...
          8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2012
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

         

    Jižní Čechy jsou mou zamilovanou oblastí, a Třeboňsko obzvlášť. Napsalas to moc hezky, přečetl jsem si to teď u ranního kafe - náladu jsem měl sice dobrou, ale po tomhle čtení ji mám ještě lepší! A ty dva snímky (večerní náladovky) jsou perfektní :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

         

    jižními čechami jsme se krátce potulovali loni koncem září a některá místa tedy znám a móóóc ráda bych se tam ještě někdy vrátila. přítel tam jezdil i s dětmi, já tento doprovod ráda oželím. každopádně díky za pěkné připomenutí a pěkné počtení.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: karasín
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

         

    Moc hezky napsané. Prostě si to umíte s dětmi užít.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rybníkový, rybníkovatější, nejrybníkovatější!

         

    ahój,
    za 14 dní se chystáme s přítelem tímhle směrem,těšila jsem se,ale po přečtení se těším přímo neskutečně:-)
    Děkuju

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024