reklama

pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

Ahoj, chci pomoct kamarádovi s výběrem nového kola. MTB, ježdění polní lesní cesty, trochu silnice, žádnej krutej terén. Limit má 15000 (trochu jsem mu to posunul :).
Zůžili jsme výběr na tyhle 3, co z toho byste mi doporučili ?

http://www.bikestore.cz/cela-kola/horska-kola...

http://www.axitbikes.eu/index.php?main_page...

http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/ZR-Team-5...

nebo jeste videl todle - me se to ale nelibi - jeste videl podobnej typ s Gilou, kterou neznam, ale pocitam to bude nic moc.
http://www.axitbikes.eu/index.php?main_page...

Moc díky za názory

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2012
Autor: William
  • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

         

    Nevadí, že je ten AUTHOR dámský (ASL)?

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2012
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

           

      jsem psal podobnej, nenašel jsem na to odkaz, viděli jsme to v krámu.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2012
      Autor: William
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

             

        Pardon, to jsem přehlédl.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2012
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

             

        Když v krámu, tak by bylo dobrý, aby si je ozkoušel a vybral si to, které mus edne nejlépe.
        Já myslela, že to je nákup přes internet.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

               

          Koukal jsem na geometrii a u vsech se dostaneme na podobny miry. Na authoru a merde samozrejme sedel vis

          [ Zpět ]
          Datum: 08.05.2012
          Autor: William
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

         

    Vidlici Gila se vyhni velkým obloukem.

    Můj favorit by byl ten Radon s desetikolečkem, nerad řadím levou rukou;-)

    Merida má zase vidlici Raidon, což je dobrá volba pro těžší a méně opatrné jezdce.

    Amulet ... no nějak nevidím důvod, proč chtít ten;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

           

      když už nic, tak barva jezdí! :-)

      a tady u Amuletu by to jezdilo docela zběsile, i když to jsou naše národní barvy

      to se IMHO vůbec nepovedlo ...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2012
      Autor: macikm
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

           

      Vozis v leve ruce pivo ci co ? :)
      amulet nezmam, ale mel celkem vyvazene osazeni. Ad odkaz nize nelibi se mu trikolora.
      Bereme meridu, libi se mu nejvic a dokonce je tezsi jezdec:)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2012
      Autor: William
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

         

    ještě tak do jakého terénu budeš kolo používát. pokud to bude 100% terén tak horské ale pokud to budeš valit po cyklostezkách a silnici, ne moc drsný terén moje doporučení je střední cross s hydraulikama které ti věrně poslouží jako horák ale je lehčí.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2012
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc - které z těhle 3 byste vybrali ?

           

      Ja Ti nevim, ale kdyz koukam na hmotnosti kol, tak crossova byvaji tezsi nez horska. Casto tam byvaji nejake nesmysly jako treba stavitelne predstavce, ktere hmotnost zvysuji. Jinak s tim, co pises, celkem souhlasim.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024