reklama

Poraďte prosím

nemůžu se rozhodnout mezi 2 typy:

Author classics sx nebo Rock Machine Crossride 250 af

Nemáte náhodou některé z nich?Jak jste s ním spokojeni?

Díky

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)
  • Re: Poraďte prosím

         

    Měl jsem Authora Classica SX. Přes rok jsem na něm jezdil bez větších problémů od jara až do zimy.(jen mě v záruce zlobil šlapací střed - asi se nepovedl, měl stále vůli i po několikerém dotažení. V záruce mi ho tedy věmnili za nový a ted´již je to O.K.) Letos jsem Classica přenechal manželce, které se moc líbil a chtěla něm jezdit. Je taktéž spokojená. Ja koupil jiné kolo (horské) od Authora a jsem zase spokojen. Jednoznačně doporučuji Authory!!!
    Na zimní ježdění mám horskáče "zimáka" Rockmachina - celoodpruženého. Taktéž jezdí dobře ale to zpracování jak laku tak svarů rámu je oproti Authoru o dost horší a za tím si stojím!!! Rock Machine mě svým zpracováním zcela zklamal. Ale v zimě to stačí. V létě mám radši své Authory!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím

           

      Tak to by bylo na hodně dlouhou diskusi, jaká značka je lepší. Mám od Rock Machine Torrenta a to kolo je jak v provedení, tak funkčnosti naprosto bez problémů. A to jsem se rozhodoval mezi více koly (Author Versus, Merida Speed Disc) a nakonec jsem jednoznačně šáhl po Rock Machine. Takže věta "Jednoznačně doporučuji Authory!!!" je silně zavádějící až reklamní :o) Ale nechal bych na každém jak se rozhodne. To kolo si musí každý zkusit, každý výrobce má jinou geometrii rámu, používá jiné osazení komponentů, atd. Pak buď najít kompromis nebo si kolo postavit.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím

           

      si vypatlanej dement kterej nepremejsli hlavou, kazdej si musi ram vyzkouset!
      Nechapu, ze srovnavas celepero s pevnym ramem jinejch znacek, to je jako kdybys srovnaval jabka a auta, sedni si na svyho autora a jed do prdele!!
      jinak kolum zdar! zvlast ten XCeckovejm!

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nekdo ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím

         

    KUP PUK

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lasička)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím

         

    díky za vaše odpovědi

    Uplynula nějaká doba a já kolo stále nemám nemůžu se rozhodnou.
    Dnes jsem na razila na Superior RX 500 (2003) za 6900Kč
    Co vy na to? Dokoupila bych si nějakou slušnou vidli.
    http://www.superior.cz/katalog.php
    Jaký je ten rám Trimoly????????

    Díky za odpovědi

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím

           

      oprava RX550

      [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím

           

      Trimoly: Sedlová, horní a spodní trubka z chrommolybdenové oceli, zbytek z hi-ten oceli.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024