reklama

Pells Aeron 105 velikost rámu

Zdar žiletkáři, uvažuji o koupi silničního kola značky Pells Aeron 105, ale bohužel nevím jakou velikost rámu zvolit, měřím 172 cm a délka mé končetiny je 83 cm (měřeno od rozkroku k zemi). Podle tabulek uvedených na různých int. stránkách mi pokaždé vyjde něco jiného, každopádně prosím o radu zda pořídit velikost S (490 mm) nebo M (540 mm). Vím že by bylo nejlepší vyzkoušet a zvolit podle pocitu, ale rád si vyslechnu názory zkušených silničářů. Dík za rady....

[ Zpět ]
Datum: 27.04.2012
Autor: Lacoš
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

dnes
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

včera
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

včera
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (24 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017