reklama

Pikantní defekt

Každý správný cyklista v životě alespoň jednou píchnul. Mně už to potkalo několikrát. Vždy to představuje nepříjemné zdržení a práci navíc, i když to také k cykloturistice patří. Ovšem jednou to bylo velmi pikantní - stalo se toho najednou trochu víc. Tím se tento defekt u mně zařadil na první…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 19.04.2012
Autor: 2pz
  • Re: Pikantní defekt

         

    Od první takové příhody sebou vozím chirurgické rukavice......

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    No, mohlo to dopadnout, myslím, daleko hůř...Takový kolo tereňák a rozhodí ho hovínko? :-)Vždyt´to kolo je na to stavěné, ne? :-) ....Za našich mladých let jsme vymetali bahnivé smradlavé louže plné všeho a nijak jsme to neřešili. Pokud už jsem "něco vyjel", tak stačil klacík na vyškrábnutí "onoho něčeho" a trochu "pohonit" lehce nadzvednuté kolo v louži či v potoce nebo ve vyšší trávě a bylo to. Mimochodem, přimlouvám se za syna - soudě podle fotografie - kolo začíná být synovi asi dost malé, hrbí se na něm fest, nebo se mi to zdá? Snad alespoň přizvednout sedlo by si možná zasloužil.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      No, nepreju vam to. :) Ale malicko me zarazila jedna vec: "vedl jeho i kolo pár set metrů lesem k Vltavě. Cestou se mi na voňavé místo nabalovaly různé lesní předměty. A to celé se začalo matlat na brzdy a vidlici a zakrátko se kolo netočilo vůbec."

      No, v lese se vetsinou da najit klacek, ne? Takze jako prvni pomoc bych vzal klacek a oskrabal to nejhorsi, aby to nebyla velika bakule, na kterou se vsechno lepi. Pritom kdyz si clovek nepoplete konce toho klacku, tak do primeho styku s ee neprijde. :)

      Jinak to kolo mi na chlapecka prijde taky uz male. I kdyz tezko to presneji posuzovat v te ponekud neprirozene poloze na tyci, kdy ma predni kolo zvednute do vzduchu...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Andrej
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      No na tý fotce to fakt vypadá hůř než ve skutečnosti. Prcka jsem musel chvíli přemlouvat než se na tohle posadil a hned jsme udělali obrázek. Sedlo pak šlo skutečně kus nahoru. No a k tomu hovnu: skutečně se dalo částečně nějakým klacíkem vypíchat, o což jsem se taky pokusil, ale šlo to blbě, ta duše byla prázdná. A zkus si to tlačit takhle po lese i bez toho hnědýho :-) Pak ti dám do druhé ruky prcka, který se sotva drží sám na nohou. A cestou se dívej jak ti to hovínko i s klacíčkama zalejzá za ráfek :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2012
      Autor: 2pz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        Já jsem tahal dvě dvouletá děcka kolem píchlého vozíku a v noci jsem to spravil pod pouliční lampou prostou výměnou duše a zalepením pláště zevnitř. Takže vím o čem mluvíš a děti... ty mi ještě pomáhaly.:-) Je třeba je trochu zapojit..."tohle mi přidrž, tohle mi podej, přidrž tohle a tak"....:-)A rázem se z defektu stává výzva k výuce zručnosti alias rodinný úkol a zábava pro všechny a ještě se tomu nakonec zasmějete.:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2012
        Autor: Martis
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pikantní defekt

               

          ... "umyj tohle hovinko" ...

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2012
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pikantní defekt

               

          Zapojit děti chce talent. Ten nemá každej.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2012
          Autor: básník
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pikantní defekt

                 

            Třeba takhle, co;o)

            [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2012
            Autor: evcas
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pikantní defekt

                   

              A na kolik tu vidli fouka?

              [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2012
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pikantní defekt

                   

              Jo :-)). Akorát není znát jestli to bude cyklistka nebo motorkářka (čtyřkolkářka)? :-))

              [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2012
              Autor: básník
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pikantní defekt

                   

              8-))))))))))))))))))))))))

              Slečna je technicky nadaná. ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2012
              Autor: Burajda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Pikantní defekt

                     

                Ale zase na jak dlouho se tím zabavila...

                [ Zpět ]
                Datum: 20.04.2012
                Autor: evcas
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    Hezké :-)
    Mám taky příhodu s píchnutím - pro mě znamenala naprosto zásadní změnu v mým životě:
    Před osmi rokama mi moje tehdejší žena řekla, že se rozvede, a co řekla, to udělala. Přišel jsem o děti, společné plány, prostě všechno se mi zhroutilo - pět roků jsem byl psychicky někde u dna a nedokázal se z toho vyhrabat. Pak se - po pěti letech - v mý hlavě něco přetavilo a já si řekl, že nechci zůstat sám - zkrátka že ženská je ženská :-)
    Když jsem "v tom roce pitomém" 2003 přišel o rodinu, tak jsem se začal intenzivně věnovat kolům, takže mi bylo jasný, že ta "nová" nemusí umět vařit, ale na kole že jezdit bude, a to i do kopce! Ale jak se seznámit, když jsem veškerý volný čas trávil v sedle, restaurace ani bary mě nezajímaj, inzeráty - nic proti nim, něco jsem si dal, na něco odpověděl, ale ty holky lhaly jak nevím co - sice na dálku každá tvrdila, že kolo k jejímu životu patří, ale kecaly, kecaly...
    Tak jsem si nějak vsugeroval, že nejlepší by bylo, kdybych jel takhle někde na kole a za zatáčkou, v krajnici, by stála dáma přiměřeného věku a vedle ní rozbitý kolo s nějakou závadou, kterou bych dokázal spravit. A já bych jako u ní zastavil, zeptal se, jestli nepotřebuje pomoc, ona že ano, já bych to opravil... no a tak bychom se seznámili. A jako závada se pro mě jevilo nejradši píchlý kolo, pokud možno předek, abych nebyl jako čuně :-).
    Za dva roky jsem najezdil tisíce kilometrů, projel spoustou zatáček - ale ta jedna tam nikdy nestála...
    Tak jsem byl sám už sedm roků.
    A pak jednoho dne jedna dáma (nebudu ji jmenovat, protože jde o Ane) vypsala tady na nakoláckým webu akci, nějak na podzim 2010, tuším, že to byl Blaník, sraz v Benešově na nádraží.
    Sešlo se nás dost, bylo to hezký... vraceli jsme se m. j. na Jemniště, zpátky do Benešova na nádraží.
    Ta dáma se prezentovala jako velká cyklistka, že jezdí horáka i silničku, slušný objemy - prostě žádný cyklistický béčko.
    No a teď si představte: dojeli jsme na to Jemniště, prohlížíme zvenku zámek - a ONA najednou, že má

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      píchlej zadek. Nabídnul jsem jí, že to opravím, ale ona že ne, že sama. Prostě CYKLISTKA! A tak jsme na ni koukali: nandala náhradní duši, nasadila pumpičku a začla foukat - pumpička byla rozbitá! Dali jsme jí jinou, foukala ona, pak já... kolo pořád splasklý - no prostě ta náhradní duše byla děravá! Znervózněla, ale pokračovala (je to přece CYKLISTKA :-) )- prý že to zalepí. Tak vytáhla lepení... co byste řekli? Tuba s lepidlem tvrdá jako kámen! Nakonec jsme to - ve spolupráci s celým týmem - opravili a jelo se dál.
      Tenkrát mně to hned nedošlo, ale po nějaký době to začlo hlodat: sice nestála někde za zatáčkou, v krajnici... ale přece jenom: rozbitá pumpička, děravá náhradní duše, vyschlý lepidlo - no hergot, to nemohla být jenom pouhá náhoda!
      A závěr? Jsme spolu oficiálně od 7. listopadu 2010.
      P. S.: a vařit teda Ane umí, né že né! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        Toz fajn, autor si vsiml, pointa zachranena.

        Jen jeste k te derave nahradni dusi - jednou jsem taky zkontroloval plast, rafek, narval tam nahradni dusi a foukal jako o zivot. A nic.
        Nevericne jsem tedy zkontroloval i tu novou (!koupenou na zacatku vypravy, tedy asi pred tydnem) dusi, a v ni dira jako prase.
        Neprozretelne jsem ji strcil do ramove tasky tak, jak jsem ji koupil - v papirove krabicce. Jenze ona si tam trosku hopsala, bokem toho "sneka", do ktereho byla stocena, soupala o ten papir a par set km stacilo k tomu, aby se ten bok na nekolika mistech prodrel.
        Od te doby si davam zatracene pozor, jak a kam nahradni dusi ukladam... :)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: Andrej
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        To má hepík. Hoď to do blogu a přidej fotku! Ale ty to kolo vyhrát evidentně nepotřebuješ, viď?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: básník
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      A pointa v haji. Uz jsem nad tim plakal onehda - kdyz se prispevek kvuli delce usekne, je to pochopitelne, ale mohlo by to aspon neco rict, aby si toho clovek vsimnul. Hm, asi abych vlezl do sekce "co chci jeste zlepsit", co...

      Ta predstava rytirske zachrany damy v nesnazich, kdy bych misto mece proti drakovi maval naradim a sadou lepeni proti (treba) zlemu akatovemu trnu, to uz me taky napadlo. Ale fakt se to asi nestava moc casto. :)

      Jen jsem si vzpomnel - onehda jsem videl nejakou televizni inscenaci, kde jisty vynalezavec s podobnym zamerem sypal na cyklostezku rysovacky, nebo neco podobneho.
      Ale to je pochopitelne necestne a nesportovni.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Andrej
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        Tak tohle mě nenapadlo - sypat připínáčky na silnici. Ale klidně přiznám, že kdyby mě to tenkrát napadlo, tak jsem vybral nějakou pěknou zatáčku - nejspíš mezi Stříbrnou Skalicí a Sázavou, tam sou zatáčky fakt hezký a krajnice travnatá - a sypal bych, sypal :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pikantní defekt

               

          Já myslela, že bys vybral nějakou pěknou cyklistku a před ní to sypal. :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: Ane
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pikantní defekt

                 

            Ta moje je pěkná (ale Ane to neříkej, žárlila by!) :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2012
            Autor: Airline
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      A jako závada se pro mě jevilo nejradši píchlý kolo, pokud možno předek, abych nebyl jako čuně :-).

      Ai, Ty zraješ jak víno!

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        Tahle věta mě taky pobavila!!
        :)))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: mira.l
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    Tak hlavně, že to dobře dopadlo:-))
    Říká se, že šlápnout do ho.na, přináší štěstí. U tebe sice v zápětí přišla smůla, ale to štěstí určitě dorazí taky:-)).

    Můj syn takhle jel jednou do práce ze svého kutloušku. I co čert nechtěl píchl malinký kousek od našeho domu. A protože dlouho spí a pak nic nestíhá, vyřešil to elegantně. Své píchlé kolo nechal u nás doma a vzal si kolo tatínkovo.
    K večeru se dostavil opět a taťkovo kolo vedl.
    On totiž píchl i při cestě zpátky a až v té chvíli mu došlo, že nemá nářadí.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    Buď rád, že jsi tehdy neměl synka na tyčce. Musel by si mýt ještě jeho :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    Přiznávám, že jsem čekala podle názvu něco "pikantnějšího". 8-(

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      Bože, na co ty zase nemyslíš :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        No, nějak nevím, co je "pikantního" na psích exkrementech.

        Ve stylu Airlinových příhod jsem čekala spíše krajkové prádélko namotané do přehazky.
        8-))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pikantní defekt

               

          Tohle taky není Airlinova příhoda :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pikantní defekt

                 

            Ted uz vice mene ano. 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2012
            Autor: Murphy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pikantní defekt

         

    To je starostí s jedním rozjetým hovňousem :-) Přitom největší humus je rozmasakrovaný, a poté na rám kola, nebo kamkoli jinam, nahozený slimák ;-) Ten když se včas neodstraní, tak se navždy stane součástí kola, protože dolů to pak jde hodně blbě, někdy už vůbec :-) A šáhnout do toho také není žádná slast...
    Jediné plus je to, že slimejš nesmrdí jako enóno... :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2012
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pikantní defekt

           

      S těma slimákama máš pravdu. Možná by s nimi šly lepit i duše. To lepidlo po čase ztvrdne, čerstvého slimáka najdeš vždycky.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        dokonce si můžeš vybrat i barvu :)

        TakY jsem si představil nouzové naplnění pláště slimáky :))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pikantní defekt

               

          E-eeeéééé-bléééé...
          :))

          [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2012
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pikantní defekt

             

        Někdy vyzkouším :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2012
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024