reklama

Predné brašne Testudo

Zdravim, ma niekto z vas tieto brasne, predne testudo ? Ako sa vam osvedcili ? Nie su prilis male ? Pripadne by nejake fotky potesili, ak ich niekto ma. vdaka

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2012
Autor: jozkovicz
  • Re: Predné brašne Testudo

         

    Ahoj, to jsou takové dost nekonkrétní otázky. :)
    Na nosiči drží při normální (neterénní) jízdě v pohodě. Velikost je taková, jaká je. Zimní spacák tam nenacpeš, ale zas kapsička na peněženku to taky není, nevím co jinak říct kromě objemu v litrech. :)
    Tvar, zavírání atd. bez problémů (nejde "nouzově" zvětšit objem, ale to je od pohledu asi jasné). Zbytek vlastností je daný hlavně materiálem (tj. nečekej voděodolnost a limitem životnosti bude pravděpodobně rozpadání se té látky -- jakože ne ihned, ale v řádu let intenzivního používání už ano, nicméně hodně to záleží na namáhání, a beru to z velmi omezených osobních zkušeností).
    Fotka, cos dal do otázky je adekvátní, nevím co jiného bys chtěl fotit.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: Marble
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Predné brašne Testudo

         

    S Testudo brasnami jezdim a nakladam s nimi dost drsne. Tedy se zadnimi. Podarilo se mi odparat kus spojovaciho zipu a popruhu nahore (funkcnost tim nebyla dotcena), kdyz jsem na tom vezl ze strany prigumicukovanou kytaru a prilis utahl a pak druhou stranou zachytil za strom... 8-)
    A rozparal jsem sev na zadni kapsicce, kdyz jsem v ni vozil stanove tycky. Nicmene nic z toho neni ten predpokladany zpusob pouzivani.
    Takze za mne - kvalita OK.
    Tycky + zpusob zachazeni viz obrazek:

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Predné brašne Testudo

           

      ležící lehokolo :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2012
      Autor: macikm
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Predné brašne Testudo

             

        Abys nerekl, tohle jsou moje zacatky. http://mur.rajce.idnes.cz/2009-07-10_UB-Azub/
        A podivej, co to bahno provadelo s tim zabradlirem, co byl se mnou. 8-)
        Tohle http://mur.rajce.idnes.cz/Valce_leho/ proste nedas po 100 km na lehaci. 8-p

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Predné brašne Testudo

               

          vím
          začínal jsem obdobně :-)
          ale i tak jsem si "troufl" na první dovolenou s lehokolem hned asi dva dny po tom, co mi dorazilo ...
          nebylo to teda "natěžko", spíš pohodový výlety s mlaďasem ale i tak ...

          a kdo nepadá, nejezdí na hranici svejch možností :-))

          (a to vůbec nemluvím o tom, že jsem si leho objednal úplně na blind - ale to je jiná pohádka, ta sem nepatří ...)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: macikm
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Predné brašne Testudo

               

          (k cemu je na valcich prilba?)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: Akito
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Predné brašne Testudo

                 

            Z lehace jsem nevidel na okraje valcu a riziko svaleni se bokem mi prislo vetsi nez male.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2012
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Predné brašne Testudo

         

    Pokud se vzpomínám, tak brašny Testudo jezdil dřív i Václav. Můžeš mu zkusit napsat.
    http://www.nakole.cz/clanky/522-na-kole-k...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Predné brašne Testudo

           

      malej-jarda

      vdaka za tip .. aj som nasiel fotky, to som prave chcel vidiet .. velmi si mi pomohol :)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: jozkovicz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

450 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024