reklama

Zapojení vozíku - rychloupínák

Zdravím všechny cyklisty,
koupil jsem starší nákladní vozík od Azubu (Single Track) a řeším, jak si poradit se zvláštním rychloupínákem, který k němu byl. Ten je na jedné straně delší (kvůli přehazovačce). Po zapojení ale kvůli tady tomu rozdílu je vozík trochu nakřivo a tak to chci nějak vyřešit. Možností je jej na té kratší straně podložit, problém je v tom, že je nestačí jeho délka. Dá se sehnat ta delší strana (viz. foto) o něco kratší? Nevíte, jestli to někdo vyrábí? Nebo jak to vyřešit? :-)

http://mobillion.rajce.idnes.cz/Upinak

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2012
Autor: MobiLLion
  • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

         

    ten, co azubáci prodávaj za 4 tisíce, s původní cenou 7 tisíc, ten co se dá na aukru (nebo přímo od firmy která ho na aukru nabízí) za dva tisíce i s dopravou v pohodě koupit ? :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2012
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

           

      Na tom Aukru myslíš tu kopii nevalné kvality, o které se tady (a kdekoliv jinde) můžeš dočíst spoustu zajímavého čtení? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2012
      Autor: MobiLLion
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

         

    ale abych jenom nerejpal - nedá se prostě jenom ten "zbytečnej" kus delší strany uříznout ?
    a kdyby průměr dosedací plochy nepostačoval tak pouřít nějakou širokou podložku ?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2012
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

           

      Uřezat, no, taky jsem o tom přemýšlel... ale je to nějaká litina, bude to tvrdý jako to prase...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2012
      Autor: MobiLLion
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

             

        Spíš slitina než litina. A řezání je čuňačina, bylo by to křivý. Soustruh by to měl pobrat.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2012
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

         

    podobný vozík jsem si taky nakonec koupil, ale mám trošku problém taky s tímhle rychloupínákem
    mám pocit, že ho nemůžu pořádně utáhnout - možná že jenom pocit, ale zadní kolo i bez vozejku tak nějak "plave"
    má s tím někdo obdobný problém ?
    nebo se dotáhne rychloupínák "na krev" a všechno je o.k. ?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

           

      To ti plave celá zadní stavba kola. Uvědom si, že máš zadní vidli chycenou na zkrut vlastně jenom v tom čepu. Tlumič ti moc příčných sil nepobere a ten jednostopý vozík tomu ještě přidá. Vím, jak jsem byl překvapený, co dělal odpružený zadek lehokolo jenom když jsem naložil brašny.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2012
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zapojení vozíku - rychloupínák

             

        když ono to pocitově plave i bez vozejku ...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2012
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024