reklama

Blízký Východ a Skandivánie 2011

Úvod + JORDÁNSKO
Po návratu z přelidněné Asie a hlavně rusky mluvícího Bangkoku jsem přemýšlel, co s načatým životem. Napadla mě velice zajímavá myšlenka! Co si tahle najít práci, hodnou ženu a začlenit se do normálního života? Chodit do práce, která mě bude finančně zajišťovat, kde mě to bude…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.04.2012
Autor: beggard
  • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

         

    Moc pěkné čtení, poutníče - beggarde:-))

    Od dob, co jsem jako malá četla Halliburtonovy šílení cestovatelské příběhy, mám Petru na seznamu svých cílů. Ale zdá se, že dnes už to nebude tak, jako za Richardových časů. Svět se mění:-))
    Dík i za další díl. Poutavé čtení, možná trochu moc dlouhé kapitoly na jedno přečtení na netu. Asi si to pak nakonec celé vytisknu:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

         

    Díky za poutavý článek. Chválím Beggarda, že na rozdíl od procházky na Yukonu začíná používat i lepší výrazové prostředky než přehlcení sprostými slovy.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2012
    Autor: dusann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

           

      Zrovna jsem dopsal Turecko pt. 2, ale to bude zveřejněno až časem. Je to experimentální článek, kde jsou téměř všechna sprostá slova vynechána, nebo nahrazena slušnými ekvivalenty. Jsem zvědavý na reakce. Podle mě se to teda nedá číst, ale nechám se překvapit! :-D :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2012
      Autor: beggard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

             

        Nenech se ovlivnit, tvuj styl je dobrej.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2012
        Autor: Suchoj
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

           

      Mne po pravdě sprostý slova nevaděj, je to jeho způsob vyjadřování a osobitost je to, co je podle mne na dobrém cestopisu základ :-). A myslím že slovní spojení např. "zasraný jordánský spratci" jednoduše sedí, co víc na to říct, 3 slova vyjádřej úplně vše :D

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2012
      Autor: zdendazzz
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blízký Východ a Skandivánie 2011

           

      Četl jsem skvělou knihu "Josef Sudek o sobě". Je to autentický přepis rozhovoru s panem Sudkem. A ten mluvil jak mu huba narostla. A musím říct, že právě tohle přidalo té knížce na gradech. Čtenář s tím člověkem tak nějak splynul, protože věděl, že to jsou přesně jeho slova, myšlenky a nic upravovaného.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

546 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024