reklama

Únik vzduchu z vidlice

Dobrý den
chtěl jsem se zeptat jestli mi prosím poradíte s
Přední vidlice MTB - MARZOCCHI 44 ATA.
Na levé straně je vzduchové pružení pokud se nepletu, a nahoře je nastavitelnost zdvihu vidlice. Neustále se mi vyfukuju, když jsem zkusil oddělat horní kritku tak jsem zjistil že jak je ta osa nastavitelnosti tak tudy uniká vzduch. Nevíte prosím jak se dá tento problém řešit?
Děkuju :)

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2012
Autor: valeCk
  • Re: Únik vzduchu z vidlice

         

    2 ml oleje to zatěsní

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2012
    Autor: brum
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Únik vzduchu z vidlice

           

      stačí klasický mazací olej nebo něco jiného?

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2012
      Autor: valeCk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Únik vzduchu z vidlice

             

        "Po 25 hodinách provozu doporučeno zkontrolovat mazání vzduchového pístku vidlice. Je nutné zcela vypustit vzduch v pružině a poté odšroubovat horní zátku na levé noze vidlice. Je tak vidět do nitra vzduchové pružiny a pokud je pístek zcela suchý je třeba nalít cca 2 ml silikonového oleje. Toto mazání zajišťuje těsnost a hladký chod samotného vzduchového pístku. Zanedbání této péče může vést k netěsnosti a horšímu chodu vidlice."

        [ Zpět ]
        Datum: 02.04.2012
        Autor: brum
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Únik vzduchu z vidlice

         

    Já bych to řešil servisem pro danou značku.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024