reklama
Země: Francie Francie

Orleans, Tours, Angers, Nantes...

Znáte někdo okolí těchto francouzských měst? Potřebuju poradit, ve kterém z nich se ubytovat asi na 10 dní k hvězdicovým výletům okolo, max. na 80 - 100 km denně. Zajímá mě nejen obtížnost terénu, ale i vzhled krajiny a vůbec atraktivita místa:-)

[ Zpět ]
Datum: 25.03.2012
Autor: Aleš2
  • Re: Orleans, Tours, Angers, Nantes...

V Nantes a severněji položeném Rennes jsem strávil pracovně několik měsíců... pokud jde o hvězdicové výlety, tak Rennes bude vhodnější. Co zajímavého jsem viděl a co může stát za to? Moje tipy jsou následující: Carnac, Quiberon, okolí Saint-Gildas-de-Rhuys, záliv Morbihan, na severu pak Dinan, krásná krajina je u Perros-Guirec (Cote de Granit Rose), Cap Frehel (Fort la Latte), St. Malo, Le Mont St Michel, krajina mírně zvlněná, je to dost specifický "drsnější" (podnebím) kout Francie, ale má rozhodně svoje kouzlo a sám se tam chci ještě vrátit - na kolo nebo jen pěší turistiku

[ Zpět ]
    Datum: 12.04.2012
    Autor: martens.xy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika na kole: Nejkrásnější ostrov

(CK Bondo)
25.05.2018, 10 dní
16 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole: Od Verdonu až po Camargue

(CK Bondo)
08.06.2018, 10 dní
14 840 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole: Od Verdonu až po Camargue

(CK Bondo)
15.06.2018, 10 dní
14 840 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (3 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017