reklama
Země: Francie Francie

Orleans, Tours, Angers, Nantes...

Znáte někdo okolí těchto francouzských měst? Potřebuju poradit, ve kterém z nich se ubytovat asi na 10 dní k hvězdicovým výletům okolo, max. na 80 - 100 km denně. Zajímá mě nejen obtížnost terénu, ale i vzhled krajiny a vůbec atraktivita místa:-)

[ Zpět ]
Datum: 25.03.2012
Autor: Aleš2
  • Re: Orleans, Tours, Angers, Nantes...

V Nantes a severněji položeném Rennes jsem strávil pracovně několik měsíců... pokud jde o hvězdicové výlety, tak Rennes bude vhodnější. Co zajímavého jsem viděl a co může stát za to? Moje tipy jsou následující: Carnac, Quiberon, okolí Saint-Gildas-de-Rhuys, záliv Morbihan, na severu pak Dinan, krásná krajina je u Perros-Guirec (Cote de Granit Rose), Cap Frehel (Fort la Latte), St. Malo, Le Mont St Michel, krajina mírně zvlněná, je to dost specifický "drsnější" (podnebím) kout Francie, ale má rozhodně svoje kouzlo a sám se tam chci ještě vrátit - na kolo nebo jen pěší turistiku

[ Zpět ]
    Datum: 12.04.2012
    Autor: martens.xy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Ostrov tisíce vůní

Jiří Jokl
První český cykloprůvodce Korsikou
Zatím nejvýpravnější publikace z našeho vydavatelství předkládá před čtenáře na 312 stranách celkem 183 barevných fotografií. Autor je …
399 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika na kole – ostrov plný barev

(CK Eurocykl Herdegen)
24.05.2017, 11 dní
23 200 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Kdo jezdíte

26.04.2017
okolo města Děčína a je Vám kolem 70let-jezdíte jen na pohodičku a klidně?Ráda se připojím Hanka

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

24.04.2017
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

111 cyklistů (4 přihlášení)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017