reklama

Dámské oblečení

Ahoj VŠEM... nenašla jsem nějak lepší diskuzi než tady tuhle. Jezdím převážně na kole,ale na spinningu, ale v létě chci určitě vyrazit ven. Dneska jsem si koupila 3/4 kalhoty (na spin.) + tričko, ale nevím jak to vložka ma sedět, koupila jsem si velikost S.. .měli i XS. Jsem malá a většinou mívám velikosti S a XS. nohavice jsou docela v pohodě, jen tu vložku jsem nikdy na zadku neměla tak si s ní nejsem jistá ;-)

Dočetla jsem se, že nejlepší je naostro... tak to mě nenapadlo. Poradíte mi, jak si vybrat správně kalhoty, aby seděli i s vložkou?

Moc díky.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2012
Autor: ZELARKA
  • Re: Dámské oblečení

         

    Chce to "osedět" si pár cyklokalhot a najít tu správnou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dámské oblečení

           

      díky za odpověď ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2012
      Autor: ZELARKA
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámské oblečení

         

    Přesně tak, nejlepší je to naostro. Jak na to:
    http://thegeekreview.com/wp-content/uploads...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Dámské oblečení

         

    Vyzkoušej si to a uvidíš. Na ostro se rozhodně jezdí líp :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámské oblečení

         

    Na co bych se ještě podívala hned v obchodě (po vyzkoušení), je taky to, jak je ta vložka přišitá - aby byla na obou stranách stejně (blbost, ale ne samozřejmá), aby nikde nepřečníval materiál vložky přes šev, aby konec/začátek švu nebyl - jak to popsat - tam, kde jsou "nohavičky", ale byl buď vepředu nebo vzadu nahoře.
    A v tom obchodě klidně zkoušej delší dobu, a kdyby tě nechali i na kole, tim lépe...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: evcas
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dámské oblečení

           

      jj, chce to v těch kraťasech sednout zhruba do polohy sedu na kole a zjistit, jak ta vložka vychází. Měl jsem na sobě jedny, kde ta vložka byla děsně vepředu a musel bych nejspíš jezdit s bradou na představci.
      Taky koukni, jak se ta vložka "skládá" při pohybu. Aby pak nedělala nějaké boule, nebo neskřípala. Sám můžu doporučit za rozumné peníze kalhoty Etape. To je ale jen moje zkušenost s jednou značkou, těch dobrých a ještě lepších je určitě hodně.
      Jinak koukám, že u slov "na ostro" je to tady samej smajlík, nebo vostrá fotka :-) - takže z toho vychází dost neurčitá informace... Takže fakt naostro, bez smajlíka.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dámské oblečení

             

        Díky všem za rady! Doma ještě jednou kalhoty zkusím a sednu si s nimi na kolo, když tak je půjdu vyměnit za menší číslo.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2012
        Autor: ZELARKA
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dámské oblečení

               

          dneska jsem se koukala na cyklokraťasy v Lidlu a ta vložka byla divná, doporučované etap jsou dobré, ale proseděla jsme jí po jedné sezoně a při ceně kalhot 800,- to je docela brzy, Axon má také slevy, ale jejich vložky mi přijdou strašně tvrdé. Mě se docela osvědčila gonso, vnitřek do sukně.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2012
          Autor: HMS
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dámské oblečení

                 

            Používám cyklogatě Kalas a výše zmíněné Etape a naprostá spokojenost.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2012
            Autor: Burajda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dámské oblečení

                 

            Jenže gonso má v kalhotech k té sukni gelovou vložku a ta je teda fakt dost dobrá

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dámské oblečení

                 

            U těch etapů jsi asi narazila na blbý kousek, nebo já vyjimečný. Už je mám asi čtyři roky a jezdím v nich v létě i v zimě (pod dlouhé). Jsou netknutý, jako nový.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2012
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dámské oblečení

                   

              zrovna v úterý jsem si k narozeninám koupila cyklosukni značky Etape (abych taky nějak vypadala a mohla jezdit i dole vycpaná) a asi jsem narazila na blbý kousek? Vložka byla pohodlná, sukně mi sedla, ale musela jsem hned reklamovat, bylo vidět, že výrazný desingový vzorek půjde dolů-praskal a stačilo jen zavadit nehtem a šel dolů. V sukni jsem si vyjela tak pouze 1*, ani jsem nestačila vyprat.

              Ráda bych co nejdříve jinou cyklosukénku, ale nevím, jak dopadne reklamace. No napište, reklamovali by jste také? Od takto drahého hadérku, který už tím, čím je, slouží i na parádu, bych teda tohle nečekala, ale paní říkala, což ale slýchám vlastně vždy, že na to reklamace nemývají, tak fakt už jsem asi divná nebo mám zatraceně smůlu na vadné zboží.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2012
              Autor: kosicek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Dámské oblečení

                     

                Výmluvy prodavaček a prodavačů neposlouchám, když chci reklamovat, tak reklamuji.

                [ Zpět ]
                Datum: 16.03.2012
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dámské oblečení

               

          moja má na léto tuhle sukni http://b2c.vavrys.cz/%5B12937%5Dcyklosukne... a prý spokojenost.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2012
          Autor: Grille
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámské oblečení

         

    ušila jsem sukne,stoji latku 50kč,koupila obyčejne 3/4leginy stoji 199kč,užasne vylet než doma nuda :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (5 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024