reklama

HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

Zdravím, zničeho nic mi přestala fungovat v prográmku HOLUX ezTour for Logger mapa od googlu. Vše jsem přeinstaloval a pořád to nefunguje. Nemá někdo stejnou zkušenost? Pokud ano jak to řešil? Děkuji za jakékoliv info..

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2012
Autor: Medak
  • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

         

    Zdravím,
    taktéž jsem si stáhl do PC trasu a chtěl jsem se na ní podívat. trasa se v HOLUX ezTour for logger 2.0 vůbec nezobrazila. Jen se mi zobrazilo nějaké hlášení v angličtině něco s Java scriptem API v2. Vůbec nevím co to má nejspíš na straně Googlu znamenat.


    vesič

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2012
    Autor: vesic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

           

      A máš tu Javu v systému nainstalovanou ?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2012
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

         

    Mám stejný problém a nevím jak to řešit...ezTour jsem přeinstaloval a nic...mám teda M241

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2012
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

         

    Tak už mi to jede:
    stáhni si a nainstaluj HOLUX_ezTour_for_Logger_Installer_v2.01_20120328 z tohoto odkazu:
    http://market.holux.com/Software/SU/

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2012
    Autor: vesic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

           

      Díky, zkusím to...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2012
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

           

      V noťasu mi to prostě nejede. Nainstaloval jsem to, ale jinde ze stejného CD a je to ok. Chyba je prostě v PC..jen nevím co by to blokovalo. Už jsem vyzkoušel snad všechno.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2012
      Autor: Medak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

             

        Tak to zkus podle toho odkazu od Vesice, mně to funguje.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2012
        Autor: highlander
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

         

    Opráším téma....maličko mi zkolaboval hardisk a po výměně za nový jsem si stáhnul software pro Holux M 241 dle výše zmíněného odkazu (a taky jiných) a nefunguje.Nemáte na to někdo nějaký fígl ????

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2012
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: HOLUX ezTour for Logger - Holux GPSport 245

         

    Ahoj,

    přidala jsem si k trasám z gps 245 sport tracker fotky, datum a čas sedí. Co mě ale doslova vytáčí, že když si zvolím přehrát např. třetí trasu i s prezentací fotek, začne se mi spouštět a ukazovat první trasa a fotky od začátku, vůbec ne trasa a fotky zvolené. Nevíte někdo, prosím, kde se stala chyba?? :-)

    Díky za radu

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2012
    Autor: veri
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024