reklama

tenisový loket

Ahoj, asi čtvrt roku po tom, co jsem začal pravidelně dojíždět do práce na kole (řídítka berany) se mi na levé ruce udělal tenisový loket, nikdy před tím mě to netrápilo. Nemá někdo z vás zkušenosti s touhle nemocí v souvislosti s cyklistikou? Je to dost svinstvo, léčba trvá hrozně dlouho.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2012
Autor: ikkyu
  • Re: tenisový loket

Ctvrt roku? To je blbost. To muselo zacit uz mnohem driv.

[ Zpět ]
    Datum: 14.03.2012
    Autor: 7seconds
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Občas se mi tenisový loket taky objeví. Celkem na to pomáhá - respektive uleví od bolesti - tzv. epikondylární páska. Vygoogluj si to.

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už jí mam, ale furt se to vrací.

[ Zpět ]
      Datum: 15.03.2012
      Autor: ikkyu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

24.07.2017
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

132 cyklistů (5 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017