tenisový loket

Ahoj, asi čtvrt roku po tom, co jsem začal pravidelně dojíždět do práce na kole (řídítka berany) se mi na levé ruce udělal tenisový loket, nikdy před tím mě to netrápilo. Nemá někdo z vás zkušenosti s touhle nemocí v souvislosti s cyklistikou? Je to dost svinstvo, léčba trvá hrozně dlouho.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2012
Autor: ikkyu
  • Re: tenisový loket

Ctvrt roku? To je blbost. To muselo zacit uz mnohem driv.

[ Zpět ]
    Datum: 14.03.2012
    Autor: 7seconds
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Občas se mi tenisový loket taky objeví. Celkem na to pomáhá - respektive uleví od bolesti - tzv. epikondylární páska. Vygoogluj si to.

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už jí mam, ale furt se to vrací.

[ Zpět ]
      Datum: 15.03.2012
      Autor: ikkyu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kolegu cyklistu,cyklistku za poznáváním natěžko.

Hledám: Kolegu cyklistu,cyklistku za poznáváním natěžko.
včera
Najdou se tu zájemce na výpravu po Evropě.Od 27.6.do Slovinska,Italie(cyklozájezd) a v srpnu Polsko( Ustka).Přidám…

Hledám: Praha / Baltské moře

Hledám: Praha / Baltské moře
včera
Hledám spolujezdkyni / spolujezdce na trasu Praha / Baltské moře v průběhu léta (červenec srpen ) Trasa přes…

Hledám: ženu z Vysočiny - NM, Žďár, HB, Hlinsko

20.03.2017
Rád bych potkal sympatickou kamarádku do 45ti let na občasné výlety do přírody - pěšky, na kole, na lyžích, a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

112 cyklistů (4 přihlášení)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017