reklama

Autogramiáda Jiřího Grygara na For Bikes

Termín: 31.03.2012
Místo: Praha

Známý popularizátor přírodních věd, aktivní sportovec, cykloturista Dr. Jiří Grygar bude osobně přítomen na veletrhu FOR BIKES. Bude hostem vydavatelství CYKLOKNIHY, kde bude podepisovat svoji nejnovější knihu NA KOLE KE HVĚZDÁM. Setkat se a pohovořit s ním můžete v sobotu 31. března 2012 od 11 do…

Datum: 14.03.2012
Autor: Redakce
  • Re: Autogramiáda Jiřího Grygara na For Bikes

         

    Jsou to asi tak tři roky, co jsem před Mladou Vožicí dojel pána na krosíku a pak jsme jeli kus spolu. Říkal mi, že jedou tu "hvězdářskou" cykloakci, od hvězdárny ke hvězdárně. Nějak se utrh a vyjel napřed. Pak jsme se ve Vožici rozloučili, on jel na Tábor a já na Pacov, nicméně jsem si ještě počkal, až pojede Dr. Grygar. Taky trochu zestárnul, nicméně duchem stále mladý! Vzpomínám na televizní cyklus pořadů, kde nám vědecko - populárním způsobem přibližoval tajemství vesmíru, to bylo vynikající :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Autogramiáda Jiřího Grygara na For Bikes

           

      Ještě jezdí na favoritu, nebo to obměnil?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2012
      Autor: Radix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Autogramiáda Jiřího Grygara na For Bikes

             

        Myslím, že na favoritu. Já se obvykle zaměřuji na kolo a jezdec je až na druhém místě, ale v tomto případě jsem chctěl vidět p. Dr. grygara, takže na jeho kolo si moc nevzpomínám. Ale ne - byl to určitě favorit.
        Něco více o nich na www.ebicykl.cz.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2012
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Autogramiáda Jiřího Grygara na For Bikes

           

      Určitě myslíš Okna vesmíru dokořán. To byl snad nejlepší pořad za komunismu, dalo se z něj vyčíst i mnoho jiného. Také mu to brzo ukončili, a ani nesměl vysílat z Prahy.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2012
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024