reklama
Země: Slovinsko Slovinsko

Slovinsko - přejezd od Bohinjského jezera do Tolminu

Chystame se ze Salzburgu k mori. Cesta pres Rakousko je celkem jasna, ale uplne si nejsem jista prejezdem Slovinska. Planova trasa z Krajske Gory pres Bled, Bohinjske jezero, Tolmin (Most na Soci) Nova Gorica.
Nevite jaky by byl nejjednodussi prejezd od bohinjskeho jezera do Tolminu? Daji se prejet ty hory, aniz by se to muselo objizdet? V mape jsem nenasla.
Diky za radu.

[ Zpět ]
Datum: 11.03.2012
Autor: Junka
  • Re: Slovinsko - prejezd od Bohinjskeho jezera do Tolminu

Z Bohinjske Bistrice vede silnice přes Nemški Rovt a Bohinjske sedlo do Zgornje Sorice, zde vpravo na Petrovo Brdo a Podbrdo. Stoupání na sedlo bylo před 12ti lety prašné, dnes je tam už určitě asfalt.

[ Zpět ]
    Datum: 11.03.2012
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (18 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017