reklama
Země: Česko Česko

Nové kolo za pár kaček... a to doslova

Ahojte potřebuji poradit. Sháním kolo pro ségru má výšku cca 155 cm a váha kolem 50 kg. Kolo na občasné víkendové vyjížďky za památkami či místy historických událostí. Převážnou většinu cest plánujeme po silnicích nižší třídy (které bývají hodně zničené) a nezpevněných cyklostezkách.
Další věc co potřebuji by cena byla co nejnižší protože nikdo ani ona sama neví jestli jí to bude bavit (nechci vyhodit deset, patnáct tisíc za kolo které bude stát dole v garáži)

Díky za všechny rady a tipy

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2012
Autor: Ozzák
  • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

         

    Kolik do toho chceš maximálně investovat?
    Z malých velikostí jsem našel tohle:
    http://www.bikestore.cz/cela-kola/horska-kola...
    Nevím ale jak brzdí tyhle levné mechaniky.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

           

      Kolik investovat? To je otázka, viděl bych to do 7000,-.

      A co se týče brzd tak jsem byl ubezpečen v několika cyklo obchodech že nemá smysl při její váze kupovat kolo na kotoučích. Prý budou zbytečně těžký, a lepší koupit kvalitní ráfkový než nekvalitní kotoučový. Ale klidně se k tomu vyjádřete. Každý názor mě zajímá.

      A díky za tip.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2012
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

             

        Fakt bys nechtěl použité?
        http://www.cyklobazar.cz/inzerat/174312/prodam...
        Ta barva by se mohla sestře líbit. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

               

          Takto je super tip... Akorát ta barva není podle jejích představ já se z toho zblázním... Ale díky

          [ Zpět ]
          Datum: 06.03.2012
          Autor: Ozzák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

                 

            Jak zblázníš?!? Barva přece jezdí :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

                   

              Já jí říkal že holčičí barvy budou jezdit rychleji než barvy klučičí :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2012
              Autor: Ozzák
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

         

    Když ji to nebude bavit, tak takový kolo zase v pohodě za 8 až 10 tisíc prodáš a žádné nikde stát nebude. A je mnohem pravděpodobnější, že ji to bude bavit na dobrém a tedy i dražším kole, než na levném, težším, a mnohem horším a méně spolejhlivějším kole.
    Když pořídíš sice levnější, ale horší kolo a ji to začne bavit, tak bude pořizovat lepší a dražšší a tohle bude stát v garáži, protože ho už neprodáš.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

           

      To se nebojím že bych se ho nezbavil. Ale jinak s tebou souhlasím že bavit jí to bude asi víc na kole které je spolehlivější a lehčí.

      Jinak jsem dostal včerA ECHO že gigasport končí v čr a tudíž budou velké výprodeje tak se tam chci dojet podívat jestli tam něco nebude za rozumnou cenu.Protože mi bylo řečeno že je pravděpodobné že tam člověk sežene dražší kolo za směšný peníz tak uvidím na co narazím.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2012
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

             

        Ona to zas tak tajná informace není;-)
        http://www.financninoviny.cz/zpravy/rakousky...

        Jinak v háji jsou už víc jak rok
        http://ekonomika.idnes.cz/sportovni-retezec...

        Byl jsem tam jednou, a když jsem viděl, jaké lajfstajlové hadřiky a botky tam prodávají, tak jim tro trošku přeju;-) Kolo tam kupovat bych neměl odvahu, tím spíše, že jestli je nikdo nepřevezme, nebude záruka. A jestli je někdo převezme, nebudou slevy...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2012
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

         

    pred dvema roky jsem koupil za 1000 kolo z aukra.
    Pro dobry pocit kompletni rozborka a nyni bez problemu slouzi.
    Nakup se povedl "napotreti" -2x jsem se projel zbytecne ale ted mam :
    CrMo, Tange, Shimano LX ...
    rocnik ... 1998...
    kolo vsak bylo prakticky nepouzivano, jeste s puvodnim plasti a brzdovymi spalky.
    Jo a retez byl take ve stavu noveho....
    tedy dost chlubeni a prakticky - podivej se na aukro, jen ber neco co nema odpruzeni, vidlici proste dohromady nedas.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2012
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

           

      Před dvěma roky jsem kolo přes aukro prodal:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2012
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové kolo za pár kaček... a to doslova

         

    Tak jsme sehnali kolo

    MERIDA Juliet 5-V white/purple 14,5“

    už se nedělá ale sehnali jsme poslední kus za 6 500,- což je super cena protože bylo zlevněno ze skoro 10 000,- Komplet shimano, krom brzd, dvoustěné ráfky, a váha kolem 13kg a pro ségru dostačující.

    Ještě jednou děkuji za tipy a názory.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

411 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024