reklama
Země: Německo Německo

Labská cyklostezka

Ahoj, rádi bychom jeli začátkem dubna z Hamburku do Prahy. Protože nebude až tak vedro, rádi bychom spali po penzionech, gasthausech a zimmer frei.
Je to reál? neorientují se provozovatelé jenom na hlavní sezonu? a kolik máme počítat za 2 osoby a kola? Moc díky!

[ Zpět ]
Datum: 21.02.2012
Autor: vaclav_p
  • Re: Labská cyklostezka

         

    http://www.google.com/cse?cx...
    Vyber si, co tě zajímá!
    (budeš-li příště něco hledat, je nad seznamem témat diskuze okénko a nápis ´Hledat´. Tam zadej, co tě zajímá ...)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2012
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Labská cyklostezka

           

      :) Věř nebo ne, ale projel jsem všechna vlákna na téma Labská CS a co mne zajímá (zda penziony zimmer frei etc. fungují už v dubnu a kolik +-stojí) jsem nenašel, proto se ptám:)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2012
      Autor: vaclav_p
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Labská cyklostezka

         

    Myslíte, že se vyplatí jet z Prahy až k Severnímu moři a pak zpět na kole ? Díky

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2012
    Autor: fox171
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská cyklostezka

           

      Po Labské cyklostezce? To bude teda zajímavé

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2012
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská cyklostezka

           

      Jak vyplatí?!?
      Buď si tam chceš na kole zajet nebo ne.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská cyklostezka

           

      Máš to v hodinovce nebo v úkolu?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2012
      Autor: sete
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Vlakové spojení

         

    Protože je to jediné otevřené téma o Labské cyklotrase, dám to sem.
    V několika tématech se řešilo, že cesta na/od pobřeží (Cuxhaven) vlakem vychází na nějakých 5, 6 přestupů pokud nechci použít EC/IC.
    Protože jsem teď ve vlaku přes Německo měl dost času prohlížet si jejich směrování vlaků, objevil jsem, že nejmíň přestupů na hranice s ČR vychází ze Žitavy, jen tři. Ze Žitavy je dobré spojení do sítě ČD, navíc do Čech je to jen skok.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlakové spojení

           

      Píšu si. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlakové spojení

             

        Jel jsem vlakem z Dráždan do Cuxhavenu 30.6.2012.
        so-ne jízdenka pro 2 osoby + 2 kola 55 EU.
        Možno zakoupit jízdenku přímo v hale nádraží v automatech nebo v místní DB Reisen.V automatě to vyjde o 5 EU levněji.Samozřejmě se v něm dá vyhledat spousta jiných variant spojů. Vše bez místenkové rezervace pro kola a kolo jsem nemusel ani jednou zvedat do vlaku.Všechny byly v úrovni nástupiště.Doba jízdy od 9 do 17 hod.Můžete též hledat na www:db.de . V případě zájmu se podělím o zážitky, kempy, trasy.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2012
        Autor: lozin
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vlakové spojení

               

          Poděl, poděl, osobních zkušeností není nikdy dost.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2012
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlakové spojení

           

      Ještě k cestě ze Žitavy. Vychází tam přestup v Cottbus a teď jsem si zrovna na nějakém železničním webu přečetl cestopis, kde je napsáno, že v Cottbus je prý daleká cesta mezi nástupišti z jednoho vlaku na druhý, tak je otázkou, zda by se to za těch 5 minut, co tam dle současného jízdního řádu je na přestup, stihlo. (autor záměrně čekal až na další vlak za dvě hodiny)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlakové spojení

             

        V Cuttbusu jsme přestupovali v roce 2010 při cestě zpět do ČR z Ueckermunde (Odra-Nisa). Na přestup jsme měli cca 5 minut, naneštěstí jsme měli i malinko zpoždění, takže to bylo dosti na knap. Museli jsme s kolama i po schodech, zas tak moc daleko to nebylo, ale s naloženýma kolama pravda nic moc.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2012
        Autor: ZdendaOl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024