reklama

Letní tábor Zbyslav

Termín: 09.07.2012
Místo: Plánice

Neváhejte a dejte dětem tu nejlepší možnost, jak se vyprostit ze světa počítačových her, z města plného hluku a z maminčiny kontroly.
Pošlete ho na náš tábor! 14 dní v přírodě, bez elektřiny, odkázáni jen na sebe. Klidná krajina pošumaví je ideální pro cyklistiku. Zkušení vedoucí se postarají o…

Datum: 16.02.2012
  • Re: Letní tábor Zbyslav

         

    už jsem si říkal, že je to přesně akce pro mě a pak jsme na konci narazil na to věkový omezení... :-(
    Hele není to náhodou proti ústavě? Sem nějak někde četl, že se to nesmí dávat to věkový či pohlavní omezení do inzerátů atd.
    Ale když mě uznáš pro potřeby tábora na dva tejdny za dítě, tka přestanu pindat o tý ústavě a nezažaluju tě za zkrácení svejch práv.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní tábor Zbyslav

           

      Tobě nestačila vojna?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Letní tábor Zbyslav

             

        vojna? Noooo to stačila. Ale zimní tábory jsem měl moc rád. letní jsme byl jen s idiotama a nesnášel je, ale ty zimní jsem miloval. Jiní vedoucí jiné místo a neuvěřitelně jsem si je užíval.
        Na vojnu znova nechci, nicméně tábor je či alespoň měl by být něke jinde. ty letní, na kterým jsme jezdíval právě nebyly, ale Banán není žádnej kreten, takže s ním bych jel rád.

        tak co banáne, bereš mě? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2012
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní tábor Zbyslav

         

    Nesháníte vedoucí?

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2012
    Autor: cachova
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024