reklama

MERIDA

Tak chci koupit nový cross šlapohyb. Jezdím min. 5 000 ročně, pouze silnice, i když všemožné (třetí) třídy. České středohoří, samé kopce. Investice kolem 15 tisíc. Něco jsem slyšel o Meridě - jaké jsou zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 20.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Slunihled)
  • Re: MERIDA

         

    Je to super kolo.Já mám Crossway SE,ale nebál bych se jít i do levnějšího.Teď máš možnost nakoupit ve slevě,Takže za 15 koupíš kolo,které stálo 18 a více.Mimochodem,Merida je jedna z největších firem na světě,ne-li největší a v porovnání s ostatními renomovanými značkami dostaneš za stejný peníz lepší výbavu

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Pred mesicem a neco jsem si v teto cenove relaci koupil Meridu crossway 8800, ktera normalne stoji 19000. Neni tak vybavena jako yarisova, ale i tak naprosto super (zatim vcetne vidlice na kterou tady uslysis jen posmech; me se zda OK, ale mozna je to dano tim, ze nemam srovnani, dosud jsem jezdil na pevne). Je osazena deoreckem, prehazka XT. Vsak se mrkni na http://www.merida-bike.cz/.
    Vrele doporucuju si pri koupi vymenit plaste, ja mam ty 40 CST a jsou na muj vkus dost hladky a siroky. Casem si tam urcite dam 35 RITCHEY SpeedMax.
    Taky jsem se rozhodoval mezi ruznymi znackami a Meridu jsem zvolil, protoze jsem na ni vpodstate neslysel ani nenasel zadne spatne recenze.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Já mám asi dva měsíce crossway 8900. Můžu jen doporučit!!! Jen ta vidlice mě trápí, ale myslím, že v této cenové relaci bych o moc lepší vidli stejně asi nenašel... Jdi do Meridy!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukash)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    A navíc - včera jsem se až podivoval, jak u krossových merid teď klesly ceny (ostatně u všech kol, začaly výprodeje). S meridou chybu neuděláš ( i když Author kol je Author kol...)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      Ládínku, Ty schizofreniku.Mohl bys vědět,že autor Authora táhal ještě gumovýho kačera kolem baráku,když Merida už byla kdosi:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        Pro ty kdo neví" Airline jezdí krosového Authora a MTB Meridu.Prostě schizofrenik:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 21.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MERIDA

               

          Proč...???
          Nevidím na tom nic špatného, když někdo pochválí něco s čím je spokojen... Proč by se o tu radost nemohl podělit s ostatními...?
          Od toho tu snad je tento Web, abysme si předávali zkušenosti a dojmy...

          Nadávat umí každý, ale pochválit už málokdo...;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MERIDA

               

          Ty snad musis met z bicyclistyckyho IQ jen to O s malym ocaskem ! Kdyz mu to vyhovuje .... Nebo nema na lepsi ......... , nebo pro tebe je status to na cem jezdis ty a pro me to je taky podradnej krapak ! . Doufam ze Ti uz nemusim vysvetlovat podrobnosti aby jsi v CZ nebrecel . A jednu radu ti preci jen dam a tu , ze mit tvou kuzi tak bych teda nikomu do privatniho zivota frnak nestrkal .

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MERIDA

                 

            To bylo jako na mně...?

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MERIDA

                 

            Hele, uklidni se. Zbytečně napadáš lidi.
            a) Ti dva kluci se znají osobně a byl to zcela zjevnej hec.
            b) I kdyby to tak nebylo, nevidím důvod, proč se tak opírat do yarise za to, co napsal.
            c) Tímto se yarisovi omlouvám za to, že se do toho pletu. Některý věci špatně skousávám.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MERIDA

                   

              Jsem rád,že jsi to pochopil úplně přesně.neboť jsme dobří kámoši a já holt Ládínka rád popichuji a on mi to zase rád vrátí

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MERIDA

               

          I já se hlásím k schizofrenikům. Mám treka MaxBika a MTB Duma.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MERIDA

                 

            Takových je nás víc

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    For Slunihled , dojdi si do bike shop a t te nechaji svizt na vice kolech , nemuzu s Meridou poradit protoze ji neznam ! Na tvy jezdeni ktery popisujes zkus Jamis Bikes , byl by tam pro tvy jezdeni jestli sezenes v CZ prodejce docela slusny vyber .

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Mám Meridu crossraider 8900 a naprostá spokojenost..co si nerozbiju sám...vydrží..až na řetěz,ale to snad na každém kole...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Informan ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Já jsem si taky letos pořídil Meridu crossway 8800 , ujel na ní asi 2000 km a nějak se s ní nemůžu srovnat.
    Mám 95 kg. Vidlice je skoro až na doraz, jsem na ní jako na houpačce. Radši ji zamykám.
    Odpružená sedlovka to samé, má ještě ke všemu vůli v uložení a tak se mi sedlo při jízdě mele z leva do prava pod zadkem. Ten pěkný stříbrný lak na kole mi opadává a po každé jízdě zjišťuju kolik zase mám nových míst s vylomeným lakem až na kov jako by mi do kola někdo střílel vzduchovkou. Přehazovačku se nepovedlo seřídit ani odborným mechanikům ( z většího na menší to jde pomalu, zasekává se, ) vše jsme prohlédli, nikdo neví. Dřív jsem měl obyčejnej Superior Blacbird a za 6 let a 15000 km jsem s ním neměl jedinej problém. Acera na něm šlape bez problémů, skvělá pevná vidlice a lak vypadá líp něž u Meridy. Ještě, že jsem si ho nechal a možná se k němu vrátím. Zatím jsem z něj na Meridu přendal sedlo, které je o hodně lepší než tam bylo. Netvrdím, že Merida je špatné kolo, ale asi jsem smolař.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mech)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      to jsi možná nevěděl co s penězma ne když sis koupil 8800vku

      tedy upřímně, pokud Ti vydržel superior Balckbird (správně jsem to pochopil) 6let a 15000, tak jsi ho buď velmi šetřil nebo doporučím se k němu opravdu vrátit;o))
      při 95 kg bych já osobně o meridě ani 8800 neuvažoval a spíš bych dal přednost seskládání něčeho pevnějšího a zejména "vidlici na míru"
      (i když upřímně 95 kg jsem měl naposledy nikdy;o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (danny)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Vy renegáti, takhle podporujete jen západ... Zkuste příště koupit nějaký echt česká výrobek a tím pomáhat zlatá česká ručička. Jinak jsem majitelem kola JOKO a Author MTB a obě jsou OK.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (SPQR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      A ještě je svátek, že vlastenci §§§
      Přitom jsem šel ve výběru na východ
      ten Kelis je dobrý.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jarek ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      Já podporuju dálný východ, páč Merida je Tchajvanská až běda. Nebo se mejlim?

      [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        URČITĚ NE
        Ale co ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 28.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jarek ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MERIDA

               

          Vono je to asi jedno, hlavně když jsem spokojenej. A to rozhodně jsem.

          Takže Meridu ano.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Díky všem za diskutaci, Meridu jsem koupil 8900SX a je to neuvěřitelný zážitek. Možná jako každé nové kolo, ale prostě je.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Slunihled ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    crossway 8700 možná stihneš podzimní slevy 20%

    nemá chybu

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (danny)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      sorry ale prohlížeč nebo web?! nějak blbne - takže nakoupeno;
      jen kratičkou poznámku na Authora a Meridu;
      z marketingového hlediska - sleduji vývoj Authora od prvních krůčků;
      narozdíl od mnohých jiných vsadil na spekulace cen a masivní reklamní masáž nerozhodnutého českého zákazníka, který nekupuje emotivně - stačíse podívat na jakých plečkách jezdí vaši sousedé - užitková kola u Authora vítězí spíše díky propracovanější a masivnější kampani - navíc vybírám si něco co má blatníky, světla atd. - chci přece jezdit bezpečně a moje děti (vnuci) také..
      ale já jsem přesvědčen, že když investuji do vlastní bezpečnosti tedy nepřímo do zdraví a často i bud. života, vyplatí se trošku déle srovnávat a hledat příležitosti k testování;
      udělal jsi zatraceně dobře, že jsi šel do Meridy, tedy minimálně z hlediska provozní spolehlivosti a životnosti (tady má "aut(h)or" kol ještěš dost co dohánět - kola nejsou rohlíky);

      jinak cena se slevou možná mnohé překvapí;
      nahlédneme-li pod pokličku distributorů, snídaně se v nás spíše obrátí;
      viz. poslední "slevy" TREKKů za výlohami bajkových obchůdků (z 52000 na 34000 je to ještě sleva - jakou myslíte že kolo má nákupní cenu a jako myslíte, že máme marži?
      inu i cykloprodejci musí z něčeho "žít")

      co s tím?

      budeme jezdit masivně do fabrik kupovat kolo prakticky přímo z běžicího pásu... ?!

      [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (danny)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024