reklama

Elektrokolo a zima

Jezdíte někdo me E-bike ted v těchto mrazech? Nevadí to té baterii? Já jen že jsem přišel ke kolu a to mám ve sklepě a baterka totalně ko.Tak se chci zeptat jak a kde skladovat baterii v těchto mrazech.Děkuji za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 04.02.2012
Autor: Alban
  • Re: Elektrokolo a zima

         

    Na té mé baterii je napsáno skladovat od nuly do snad 25 nebo tak.
    Pro jistotu jsem tedy baterku sundal a vzal domů. Stejně se v tom mrazu moc jezdit fakt nedá, je to o zdraví.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Elektrokolo a zima

           

      Už se to tady řešilo,baterka by rozhodně neměla zmrznout

      [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2012
      Autor: bobeš2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Elektrokolo a zima

           

      Já jezdím denně do práce na Agogs Silver Go. Nejmenší teplota v které jsem jel, byla mínus 17°C. Mám to do práce 7 km a v pohodě. Mám na sobě spodky, zateplené montérky s laclem, zimní bundu, kuklu, kulicha a na něm kapucu zimní bundy, lyžařské rukavice a zimní pracovní obuv. Zima mi nebyla vůbec. Oči slzely, ke konci jsem začal cítit, že prstům v rukavicích je trošku chladno, ale fakt slabě a jinak pohoda. Téměř celou cestu jsem jel ve sněhu a taky v pohodě. Dával jsem na kolo před zimnou pneu s hrubším vzorkem. Samozřejmě taky kloužou, ale míň :-) Zima je cítit na provozu kola, protože ložiska z toho trochu tuhnou, takže otočení řidítky je trošku těžší. Přijedu do práce, kolo zastrkám do místnosti, ve které je asi 22°C a po čase jdou řidítka zase lehce :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2012
      Autor: Kyblos
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Elektrokolo a zima

         

    Tak dnes v mínus 18,3°C a taky v pohodě :-) Jen ty ložiska zatuhly.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2012
    Autor: Kyblos
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024