reklama

15. cyklojízda z Palmovky

Termín: 09.02.2012
Místo: Praha

Zvu Vás na 15. cyklojízdu z Palmovky, která se bude konat 9.2.2012. Sraz opět v 18:00 na plácku vedle východu z metra k tramvajím na Kobylisy(poblíž Synagogy), odjezd ve čtvrt(dle pouličních hodin). Tentokrát se pojede do města.
Dlouho jsem dumal kam. V Praze jsou někdy zvláštní místa. Mnohá se…

Datum: 23.01.2012
  • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

         

    ahoj myslím si,že je to zbytek tram.kolejí na Karlově u muzea policie před nuselákem

    [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2012
    Autor: martinek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

           

      Ano, jede se k téhle výhybce. Musím říct, že když jsem ji viděl poprvé, tak jsem na to koukal jako na zjevení a nechápal, odkud se tam vzala, shodou okolností jsem ten den koupil film Auto*mat a jel poprvé po magistrále.
      Je stejně zajímavé, kudy všudy jezdily tramvaje, dokud se nezačala masivně podporovat IAD. Plánuju taky jet po tramvajových kolejích v ulici Na Florenci. Nutno říct, že všechno může zkazit mráz, docela nervózně koukam na to, jak teploměr klesá pod nulu. Už i mne to přinutilo jezdit v mikině a brát ještě jednu záložní pro případ nouze.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

             

        Cože ty a mikina? To už teda musí být nejmíň -10°C ;) Moc nechybělo a jezdili jsme po odstavených kolejích i přes zrušené Masarykovo nádraží ;( Zbytky kolejí jsou i v Opletalce. A co může zkazit mráz? Koleje? Už jich pár zkazil: http://zpravy.idnes.cz/mraz-lame-koleje-v-udoli...

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2012
        Autor: cobic
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

               

          No jo, na Opletalku jsem zapomněl, byť si nejsem jistý, zda tam ještě jsou. Taky byly jisté koleje na Pankráci ve směru na Budějárnu. Ony tam možná ještě jsou, ale pod asfaltem. A jistý zbytek kolejí je i v Kobylisích mimo samotnou smyčku. Vše asi projet nestihneme. Ale do té Opletalky by to šlo. Myslel jsem spíš, že se pojede kolem Jindřišské. Uvidíme, jak moc bude zima. Přece jen, v zimě je jízda na kole do práce či do školy příjemnější než výlety.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

                 

            Tak už si tou Opletalkou jistý jsem. Docela mne překvapilo, jaký oblouk je zachován.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.02.2012
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

         

    uff, nebude trochu zima? :)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2012
    Autor: sanM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

           

      Je fakt, že teploty pod -10° stupňů nejsou zrovna vhodné na výlety. No, uvidíme, asi někde po trase uděláme přestávku v nějaké kavárně nebo tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 15. cyklojízda z Palmovky

         

    Tyhle fragmenty minulosti vypovídající o tom, že ulice kdysi fungovala docela jinak, jsou strašně zajímavé. Sám mám podezření třeba na jisté těsně nad úrovní chodníku uřezané ocelové sloupy v Jinonicích... Jsou to připomínky toho, že stávající řešení toho kterého uličního prostoru není dogma.

    Jinak já ty čtvrtky nedávám, ale přeju příjemnou cestu.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

455 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024