reklama

Děti natěžko

Nikde jsem v historii téma nenašel, tak se ptám ,kdy jste začali dětem nakládat kolo při cestování natěžko,můj syn bude mít letos 9 roků a tak si myslím , že by si už mohl svůj raneček vozit sám,a druhý dotaz,kolik km jste pak s dětmi denně najezdili?

[ Zpět ]
Datum: 21.01.2012
Autor: bobeš2
  • Re: Děti natěžko

No, záleží, co je to "naložit". V 7letech jednu karimatku, v 9 letech dva spacáky a 3 karimatky, v 11 v podstatě komplet náklad s výjimkou těžkých předmětů jako je jídlo nebo nářadí.
    Denně uděláme tak 30 - 45, maximál jsme zatím s dětmi natěžko dali 56.

[ Zpět ]
    Datum: 21.01.2012
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

108 cyklistů (8 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017