reklama

Odpružený představec

Nemáte náhodou někdo tip, kde bych sehnal odpružený představec (pro zpříjemnění jízdy na mém "city" favoritu)? Průměr 27,2 mm. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 19.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Odpružený představec

Ja se ti na nej zeptam tady v bike shop , Mike snad bude vedet ......

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, příteli, ale Kanada je pro mě přece jen trochu z ruky. Navíc - poštovné by asi bylo větší než cena toho celýho favoritu. Ale optat se můžeš - jen tak pro zajímavost - kolik by v přepočtu na naše stál. Ještě jednou díky. A.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak tohle uz je moje starost ... stejne tam za hodinu jedu to uz budou met otevreny , potrebuju novy retez a mam taky docela pekne vosoupanou kazetu tak ze dam novou , ta stara snad pamatovala indianku Pocahontas ........Koupil jsem starsi Raleigh 500 C treking bike , abych nemusel moje drahy bikes tahat az zacne mrznout do soli , jsem ho opravil dostal plaste 700 x 35 se spuntama a tak uz jen par malickosti ......... Na zimu budu pripraveny ......

[ Zpět ]

Mike , (mimochodem nejvetsi machr na kola tady , 22 let nedela nic jinyho nez kola ....) me dal tyhle informace , ze to je gimick na nic kdyz jezdis do kopcu protoze se ti riditka hejbaj a je to pry nusence i na treku ...., presto jsme cumeli do katalogu a i do starych a neco dela Trans X , je listovany v katologu novym ( najdi si to na google )a model je JD 314 - Suspension Threadless Steem - A v inches to je 1, 1/8 to znamena ze v centimetrech to je 28.6 , mm a muzes ho met 120 nebo 140 mm a oba jsou adjustable a maji 15 stupnu rice , nemel ho , ale objedna ho pro me , zatim sem nerekl jo , protoze ty jsi udal miru 27.2 mm a tenhle ma 28.6 , co chces teda delat ? Hodit na Favorita novou vidlici ? Dodaci lhyta predstavce je zde asi mesic az 6 tydnu , letecky to mas u vas az ten bazmek sem prijde odtud asi do tydne . Tak ze me dej vedet , moc me mrzi ze ta dira v predstavci neni tvoje size a nebo mensi , bych to hodil na frezu aby to bylo OK , ale z velky diry malou neudelas a davat redukci nedoporucuju , byl by to jen plisek co se vyzvejka a nekde se rozmlatis . To si na triko nevemu . Tak ze tukni , Jo ? PS : Zajel jsem i za tim starym dedou se ho zeptat na jeho mineni , trosku se divil , se me ptal jestli mas uz oklepany v tvym veku klouby na loktech a v rameni , nebo nosis na ruce kdy jezdis na kole Breinlting nebo Rolex hodinky , kolo Favorit zna taky a i ten rikal ze musis dat novou celou vidli a varoval me davat na predstavec tohodle typu redukci nebo ho dokonce frezovat aby pasoval ....

[ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005

Prave me ted volal znamy , myslim toho staryho dedu co ho potkavam na kole , chce vyrazit na vandr na kole jeden den a pry za kazdyho pocasi a esi bych nejel , a ze se podiva v jeho kramech v garazi , ze pry neco podobnyho mel kdysi pred 20 az 30 lety lety jeho tata namontovany na kole a se to tam asi nekde snad vali , ze si ten antique stem pamatuje a ze by to mohla byt ta size .......

[ Zpět ]

V dobách mýho mládí se prodávaly na držáky brzdovejch pák měkký pryžový návleky, stály asi 3,- jeden. Ještě nedávno jsem koupil na spodní část beranů návleky po 25,- ze stejnýho materiálu, jsou dost dlouhý, dosáhnou až k těm držákům. V kombinaci s gelovejma rukavicema bych řek, že je to lepší než celej odpruženej představec.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)

Je to OK i kdyz mas pevnou vidlici z chromoly trosku taky pomuze , hlinikova uz ne . Ty navleky tu taky nekdo vyrabi ale nejsou uz tak kvalitni , myslim ze je dela i Assama a videl jsem je v bikeshop kde prodavali Norco , Trek , Rocky Mountain a kvalitni De Vinchi kola .

[ Zpět ]

Vlade, díky, ale tohle ať Tě ani nenapadne.
        Novou vidlici dávat nebudu, tomu kolu je už 35 roků, pořád šlape, a bez poruch a bez nutnosti měnit řetězy a pětikolečka a tácy a..., prostě taková ta poctivá stará česká ocelařina. To mě jen tak napadlo včera, že bych tam mohl dát ten představec + odpruženou sedlovku, abych si víc lebedil. Dneska zajdu do mého servisu, tam budou mít nějaký kontakty, zatím mě nikdy nezklamali...
        A taky začínám pátrat po takové starožitné odpružené vidlici, bývalo to na starých kolech - dole u náboje to mělo paralelogram a tam to pružilo, viděl jsem to na fotkách. Něco podobného měly třeba mopedy Stadion S11 a S22.
        Alade, díky a užij výletu.
        Abernathy, dík za tip.

[ Zpět ]

S odpruženým představcem jsem jezdil a moc ti ho nedoporučuju. V tom kloubu je to strašně poddimenzovaný na páku, kterou dělají řidítka, takže po pár měsících provozu se kloub vymačká a řidítka ti začnou lítat. Jelikož tahle sranda stojí někde kolem 900,- vyplatí se spíš nějaká starší vidle - vydrží to víc a v konečným efektu je to levnější.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

142 cyklistů (8 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017