reklama

Mušle

Koupil jsem si salát z mušlí. Někde jsem četl, že mušle se nejedí, ale vychutnávají ...
Nemáte zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 15.01.2012
Autor: AV
  • Re: Mušle

         

    A né že mi sem budete psát ´bejkárny´!!!
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2012
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mušle

         

    Uff, uz jsem se lekl, ze k prkynku a deklu bude i specialni tema i na musli. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2012
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mušle

           

      Jo, mušle by řešila prkýnko. Nevím ale, jak moc víko, ještě jsem zavírací mušli neviděl. Co se týče jídla, tak to u nás moc nevyhledávám. Ale když jsem někde na dovolené, kde se to vyskytuje, tak si klidně dám. Ale o správných způsobech konzumace nemám ponětí ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mušle

           

      Koukam, ze v tom nejsem sama :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mušle

             

        Pro vtipalky: zadne dalsi deti na ceste nejsou :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.01.2012
        Autor: lucierut
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mušle

               

          Taky o zadnych nevim. 8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.01.2012
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mušle

                 

            Taky v tuhle hodinu už by měly všechny chrnět a ne někde lauzovat...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.01.2012
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mušle

                   

              Tenhle slang neznam, co je to "lauzovat"?

              [ Zpět ]
              Datum: 15.01.2012
              Autor: lucierut
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mušle

                     

                např. courat :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 15.01.2012
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mušle

         

    Zkušenost mám. Jedl jsem mušle ve více úpravách a mně osobně chutnají. Mimo ně jsem jedl chobotnice, kalmáry, sépie, mořské ježky, kraby, krabice a všechno to mi chutná. Záleží na úpravě a samozřejmě, že čerstvé jsou nejlepší. Někdo ten sliz nedokáže pozřít ale mně to přináší libé pocity.
    Tedy bavíme-li se o salátu z mořských mušlí. Salát ze záchodové mušle jsem ještě nejedl. Nehledě k tomu, že už by asi byl natrávený.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mušle

           

      I kdyby ho tam někdo vysypal z talíře, byl by asi znehodnocenej záchodovou chemií. A z ústřic by zbyly jen lastury, chrchlovitej obsah by protek do odpadu.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2012
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mušle

         

    Ještě že jsi nenapsal, že si jedl sálat z mušlí - po těch deklech, prkýnkách a nádobí bych fakt nevěděla, kterou vlastně myslíš :o)))

    Pokud ale jde o jedlé mušle, tak ty můžu, stejně jako jakékoli jiné plody moře a ryby.
    A můžu je ve všech úpravách,k kde není cibule, česnek a víno a nejsou smažený :o)))

    Jediné, co jsem zatím neochutnala jsou čerstvé ústřice. Uzené ano, ale čerstvé ještě ne a ty bych teda ochutnat chtěla.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mušle

           

      Proto jsem hned zkraje dal výstrahu ...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mušle

             

        ... která ovšem byla naprosto zbytečná.
        8-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.01.2012
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mušle

               

          ... do Plzně nedošla???
          8-D

          [ Zpět ]
          Datum: 15.01.2012
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mušle

         

    No, já to jed kdysi jednou. A nijak mě to nevzalo - byl tam jemný písek, a i když jsme to proplachovali, tak se všechen stejně nevyplavil. Takže mušle + mořské plody nevyhledávám. Jediný mořský plody, který mě chutnaj, jsou ty čokoládové v bonboniéře :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.01.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024