reklama

merida mats miami alebo trek 4500

merida ma vzadu xt inac vsetko deore a vidla je merida m 510 100mm lockout ten trek ma vybavu deore okrem presmyku ten je alivio a vidlica je RS judy TT 80mm.please poradte ja si dam poradit pretoze neviem co je ta meridacka vidla zac.

[ Zpět ]
Datum: 18.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (mliec)
  • Re: merida mats miami alebo trek 4500

         

    Odstavecek z clanku, na ktery jsem te minule upozornil:
    "S designovým pojetím rámu koresponduje i přední odpružená vidlice. Ta má na nohách nálepky Merida a šedobílé pruhy, jako jsou na zadní stavbě. Původ vidlice je ale třeba hledat jinde, konkrétně u značky TopGun. Vidlice se na pohled tváří robustně. Charakteristický je pro ni plynulý, i když pomalejší krok. Ze začátku byla vidlice méně citlivá, což se projevilo především na rychle za sebou jdoucích terénních hrbolech a na menších nerovnostech. S najetými kilometry se ale její funkce výrazně zlepšovala. Vidlici by určitě také prospělo rozebrání a namazání kluzných pouzder vhodnější vazelínou. Seřizování předpětí pružiny se provádí na levé noze a nabízí dostatečný rozsah. Na pravé straně korunky se nachází páčka lockoutu. Zablokování vidlice je jednoduché, pouze je nutné, aby byl systém uzavírání dostatečně dotažen. Stalo se nám totiž, že při snaze po odblokování jsme nechtěně začali vyšroubovávat celý lockout. "
    Neznam vidle znacky TopGun, ale v obchode si ji muzes nechat vymenit za nejakou, ke ktere budes mit duveru, ale pocitej s priplatkem.
    Jinak krome vidle se mi ta merida zda lepsi.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

558 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024