reklama

Poslední rok - co s ním?!?

A je to tady - dneska je 21. 12. 2011, takže přesně za rok by měl nastat konec světa.
Jak s tím posledním rokem naložíte?!?
Já si teda asi dám předsevzetí, že nic měnit nebudu a užiju si ho jako všechny ostatní roky :o)))

[ Zpět ]
Datum: 21.12.2011
Autor: radka
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Mě by spíš zajímalo, jak ten rok naloží se mnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      To bys to měl teda jednoduchý :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Dělat dluhy a užívat si. Ovšem ale, ten správný konec světa nastane, pokud za rok ten konec světa nenastane... :-DD

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      Proč?!? Vyhlásíš osobní bankrot a začneš si užívat nanovo :o)))

      Ale jinak tohle asi bude ten důvod, proč nám konec světa úřady tají :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poslední rok - co s ním?!?

             

        Proč bankrot? Nač bankrot?!? Dluhy se přece neplatí, zdroje jsou; když tak si půjčím zase a ještě víc... Njn, jenže já nejsem Řecko... :-/

        [ Zpět ]
        Datum: 21.12.2011
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poslední rok - co s ním?!?

             

        On osobni bankrot neni takova legrace. Musis behem 5 let splatit aspon 30 % dluhu, takze 5 let by asi susil hubu. A nevim, jestli se informace o osobnim bankrotu nekde udrzuje, aby mu nekdo jeste nekdy pujcil.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.12.2011
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    asi si koupím nový kolo a asi si koupím novou kudlu. Tedy něco, co vlastně vůbec nepotřebuju. Ale přemejšlím i o koupi pidipozemku (na normální nemám ani na první splátku), kde by se dalo pěstovat jídlo a kam by se dala zakopat asi tak tuna konzerv pro případ krize.

    Co se přerodu světa týče, budu se na něj připravovat. Naučím se tolik nových věcí, kolik se jen stihnu naučit a... a počkám, co se vlastně stane:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Já bych teda chtěl, aby ten poslední rok byl obdobnej jako tenhle - mám milou malou ženu, která skvěle vaří (a co si budeme povídat - ta láska žaludkem přece jenom prochází :-) ), dva skvělý kluky, psa, kočku... dneska jsem spočítal, kolik jsem letos do dneška ujel na kolech - dost dobrý!, všichni jsme zdraví, není válka... mně to úplně stačí!
    (no, jedna věc by se změnit mohla - dyž ta Ane je tak šíleně čistotná a pořád chce prát, v tom by mohla trochu polevit. Dyť já mám hadříky vošoupaný nikoliv z nošení, ale jak se pořád točej v bubnu v pračce :-) )

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      chceš poradit jak rychle a jednoduše zneprovoznit pračku a po pár dnech zase opravit a bejt doma za hvězdu? :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Poslední rok? ...ale kdeže. Podle nedávno zveřejněného správného překladu má jen přijít nový bůh :)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: Asterix
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      Nový bůh?!? Proboha, jestli pak nebude ten konec přece jenom lepší... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Klidne bych se vsadil, ze konec sveta nebude, prestoze se jinak zasadne nesazim...
    Takovou sazku bych totiz bud vyhral a nebo by to bylo jedno. :)

    Jinak to vidim stejne jako s novorocnima predcevzetima - ja si zadny nedavam, akorat by me deptalo, ze je neplnim...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2011
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Jak s posledním rokem naložím? Naložím se do lihu.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Někde jsem četla, že každý den by měl člověk prožít tak, jakoby byl jeho poslední. No nevím jak u vás, ale u nás to po večerech dost často vypadá, že rána nedožijem. Zatím se nám ale daří transformovat se přes noc z "mrtvolek" na jakž takž čilé předdůchodce. 8-)))

    Takže nějaký poslední rok mě nemůže rozhodit.
    ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      Nevím proč píšeš o mě.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    Konec světa? Jé, to jsem nevěděl, ale když už je to tak, tak měním svůj původní plán (jít do práce) a radši za poslední peníze vyrazím na nějakou spíš delší než kratší projížďku! Jenom by mě naštvalo, kdyby ten konec světa nakonec nepřišel! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2011
    Autor: beggard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poslední rok - co s ním?!?

           

      Přijde, spolehni se. Dyk už je to asi 253 prognóza a to by bylo, aby nevyšla.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Poslední rok - co s ním?!?

         

    jestli bude opravdu poslední, tak je potřeba si ho náležitě užít a dělat věci, které má každý z nás nejraději. Být co nejvíce s přáteli, chovat se slušně i k těm potenciálním nepřátelům a hlavně jezdit na cyklovýlety.... nevěř tomu, ještě konec nebude :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

453 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024