reklama

Vytržený drát

Při jakési eskapádě se synkovi podařilo protáhnout ráfkem nypl.
Dá se to opravit?
Jak?
Dík,Pavel

[ Zpět ]
Datum: 11.12.2011
Autor: AV
  • Re: Vytržený drát

         

    podložka? Ale to zas bude víc vystupovat do duše :-( trochu pak nipl zabrousit....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vytržený drát

           

      Na nějakém starém ráfku byly nyple podložené, takže hlava (nyple) se v té podložce schovala, na délku to bylo jako 3 průměry nyple.
      Dělají se ještě takové podložky?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.12.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vytržený drát

             

        Ty už nemáš možnost si něco spáchat doma?

        [ Zpět ]
        Datum: 11.12.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vytržený drát

               

          Třeba vypíchnout si drátem voko?!?

          [ Zpět ]
          Datum: 11.12.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Vytržený drát

             

        to je tvz kaliskovany rafek.
        kalisek Ti propojuje obe steny profilu.
        viz http://www.remerx.cz/dragon-rmx-4530/
        podivej se na rez vlevo dole.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.12.2011
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vytržený drát

         

    Do starých galuskových (nekalíškovaných) ráfků se dávaly plechové elipsovité podložky mírně prohnuté, aby kopírovaly vnitřní rádius ráfku. Do komorového (aero) ráfku by šly použít, pro jednoduchý širší ráfek by byla lepší kruhová silnější rovná podložka. V každém případě bych doporučoval častější kontrolu opraveného místa, zda se z otvoru nešíří prasklina, než jsem kdysi u stejně opraveného ráfku dělal já. Vyhneš se ošklivému překvapení, až ráfek "doprdne" úplně. Obešlo se to sice bez pádu, ale domů bylo ještě daleko...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2011
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vytržený drát

         

    Pro jistotu, neopravuj podložkou, pořiď nový ráfek.Jestliže je ráfek už takhle jednou poškozený je lepší jej vyměnit. Předokládám,že se jedná o jednoduchý ráfek v ceně max.120Kč
    MILAN

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2011
    Autor: 2177391
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

429 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024