reklama

Futrál na foťák

Kdysi, když se fotilo na kinofilm, měla většina foťáků futrál.
Vy, co máte kompakty, ukládáte je do nějakého futrálu, nebo je vyhrabáváte z batohového ´bordelu´?

[ Zpět ]
Datum: 27.11.2011
Autor: AV
  • Re: Futrál na foťák

         

    já nosím telefon v plastové vzduchotesne krabičce spolu s dalšími věcmi u kterých se bojím poškození.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Svuj kompakt už několik let vozim v brašničce (původní použití tušim na cyklovercajk) na představci. Utěsněná, natož vzduchotěsná, teda neni, dešti ale odolá. Aby to nebylo tak brutální, podložil jsem jí 10mm tlustou pěnovou gumou. Pokud jdu pěšky, většinou mám kompakt volně v kapse, pouzdro se mi doma asi někde válí, už ani nevim kde :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2011
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Na každý foťák se dá futrál koupit, bohatě stačí.
    Na treku mám většinou foťák pověšený vpředu na řiditkách, na horáku mám zpravidla foťák na popruhu u baťohu.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Na toho svého kapesního prcka mám tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno...
    V popisu jim vypadlo, že má i integrovanou pláštěnku...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2011
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Většina mých foťáků má futrál, protože jsou na kinofilm nebo "středofilm":-)) Ale i tak je nosím v pistolce nebo ve fotobatohu. Nebo v pistolce a v klasickém batohu (cyklobrašně).

    Mejdlovky mám v nějakém běžném vyztuženém futrálu za pár kaček.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Na Nikony jsem musel pouzdra zvlášť dokoupit: oba jsou originály od výrobce, ale ta cena! Na malinký kompakt je pouzdro s kapsičkou na náhradní baterií a paměť, má povrch z nějakého goretexu a je na zip, v mezivrstvě je polyuretan. Na velkou quasi-zrcadlovku je pouzdro koženkové, bohatě vystlané, s vícero kapsami různých velikosti. Ceny: 600 a 1000 Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2011
    Autor: henry
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    koupil jsem pouzdro, co na něj páslo a vozím ho na pásku. Aneb "vždy připraven" :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    A vy, co se taháte se zrcadlovkou? Já se až doteď tahal s takovou tou klasickou kvádrovitou cyklobrašnou na řídítka od Sport Arsenalu. Na jednu stranu sice byla fajn, vejde se do ní nejen Kanón, ale i dlouhý sklo, nabíječka, telefon, kabely, 2 náhradní duše, 3 tyčinky Mars i pohotovostní 1/4role toaleťáku...
    ale na druhou stranu je to zase tak velká (hlavně široká) kráva, že to brání instalaci světla, který kvůli svýmu specifickýmu tvaru nemůže být zespoda vzhůru nohama...
    Sháním něco, co taky unese kolem 3-4 kil, ale nezabere to celou šířku řídítek. Dík za tipy.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2011
    Autor: 7seconds
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Futrál na foťák

           

      Koupit menší foťák...taková mejdlovka, ta se vejde všude:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Futrál na foťák

             

        Jsi trochu mimo mísy ...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2011
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Futrál na foťák

               

          Nene...nejsem. Já to totiž takhle vyřešil a jsem maximálně spokojen.

          Ale pro pana rejpala, aby měl klidné spaní. Vozil jsem to v pistolce (plus extra pouzdra na ostatní věci) a to vše v zadní brašně ( http://www.saeshop.cz/cyklisticke-brasny/lrc--... ), případně bočních. Nikde jinde se těch cca 5-8kg vybavení vozit nedalo. Nevýhoda nebyla ani ta zadní brašna, ale spíše to, že člověk vůbec nefotil. Takže se zrcadlem lezu na kolo jen, když jedu fotit a né cykloturistikovat. S mejdlem můžeš cvakat furt a na běžnou turistiku a dokumentární cvakání si s tím bohatě vystačíš. A pro spoustu lidí je to stejně šumák, protože sice mají canooony za desetitisíce, ale stále fotí na automat. A vůbec jim třeba nevadí, že fotí Hradčany z Karlova mostu a při tom používají blesk:-)

          Tak asi tak. Spokojen???

          [ Zpět ]
          Datum: 29.11.2011
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Futrál na foťák

                 

            Mě je to víš kde!?
            Ten mládenec se ptal a tys mu neodpověděl. Dával´s mu radu, kterou si nežádal.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.11.2011
            Autor: AV
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Futrál na foťák

                   

              Dal jsem mu radu. Nebo myslíš, že né? Já taky řešil, jak a kde vozit fotovýzbroj. Nakonec to dopadlo tak, že vozím mejdlo. A jsem spokojen. A když jdu fotit, tak většinou pěšky, protože už jen tahat stativ na kole je o ničem. Zesednout, vytáhnout foťák, vyšmodrchat stativ, nasadit, fotit, uklidit...:-))

              [ Zpět ]
              Datum: 29.11.2011
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Futrál na foťák

                     

                Jenže třeba na cyklodovolený z principu nechodíš pěšky, že. A když už jedeš někam do daleký p*dele, tak si odtamtud chceš přivézt fotky hezký, a spoléhat se na nějakou jebku za patnáct stovek, to teda ee.
                ;)

                [ Zpět ]
                Datum: 29.11.2011
                Autor: 7seconds
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Futrál na foťák

                       

                  Aaaa...další, kdo si myslí, že supr Canooon za něj udělá supr fotky:-)) Víš o foťáku to není. Já mám Jebku za čtyřicetpět stovek a stačí mi to:-))) Von když někdo fotí na Canooona a má tam nastavenou automatiku nebo "dneska je sluníčko", tak mu fakt mejdlovka poslouží dobře.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 29.11.2011
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Futrál na foťák

                         

                    Víš prd o tom, co kde, kdy, jak a za jakých podmínek fotím, ale víš přesně, co za přístroj potřebuju. Takový rozumbrady mám nejradši.
                    Dotaz se netýkal mého fotovybavení, ale brašny na něj. Takže pokud nemáš co říct k tomu, na co jsem se ptal, tuhle odnož vlákna bych s dovolením uzavřel.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 29.11.2011
                    Autor: 7seconds
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Futrál na foťák

                           

                      Tvůj vztah k focení mi je jasný dle tohodle: "A když už jedeš někam do daleký p*dele, tak si odtamtud chceš přivézt fotky hezký, a spoléhat se na nějakou jebku za patnáct stovek, to teda ee."

                      Dobrý fotograf totiž neřeší na co fotí. A už vůbec by nenapsal, že na dobrou fotku musí mít supr foťák a né Jebku:-))) Je tu třeba Pan fotograf, který nafotil na Jebku (mobil) cestu po Indii a mělo to sakra grády. A dokonce i dost úspěšnou výstavu.

                      Jo. Já ti jinak poradil. Nahoře jsem své zkušenosti napsal...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 29.11.2011
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Futrál na foťák

                           

                      http://www.azub.cz/foto-brasny/

                      [ Zpět ]
                      Datum: 04.12.2011
                      Autor: AV
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Futrál na foťák

                     

                Na tom něco je!Když máš zastavit,rozbalit brašny,popřípadě smontovat foťák,nebo dokonce postavit stativ,tak si to raději uložíš do paměti mozkový a jedeš dál.Fakt je někdy každá brašínka malá...

                [ Zpět ]
                Datum: 30.11.2011
                Autor: sete
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Futrál na foťák

                       

                  To je právě ono. Já jsem časem zjistil, že místo abych fotil, tak nefotím a nosím (vozím) výbavu. Bylo mi pak doma líto, že jsem tam a tam nevytáhl foťák a z toho místa nemám fotku. Tak jsem to udělal tak, že na cesty beru malý foťák (teď asi pořídím něco ve stylu PEN - ale až budou lepší objektivy) a když jdu fotit, tak jdu prostě lovit fotky a né kilometry. Zajímavé je, že mám nyní spousty zajímavých momentek, které bych prostě zrcadlem nedal.

                  Ale když mi pak někdo řekne, že nebude fotit Jebkou, tak se jen směji. On klasickou fotku udělá slučná mejdlovka (třeba géčkovej canon atd) dostatečně dobrou. Ale to není ono. Máš mejdlo, nejsi ten fotoograf neee:-)))

                  Kdysi dávno sem chodil člověk, který fotí opravdu dobře. Fotografii vystudoval, fotografie ho živí. A jednou fotil výlet po Indii na mobil. A fakt to mělo šťávu a občas mi z těch záběrů naskakovala husina. A to jsem člověk, který fotí na film, středoformát a každá špatnost na negativu nebo pozitivu mě štvě a piplám se s tím tak dlouho, až je to dokonalé (potrpím si na dokonale řemeslně udělanou fotku). Ale nikdy bych netvrdil, že Jebka neudělá dobrou fotku...:-)))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.11.2011
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Futrál na foťák

                       

                  Ty si beres na cyklovylety tele? S nasazenou slunecni clonou zabere mista taky vic nez bez ni :o)
                  Ale vazneji- taky jsem dospel k "poznani" ze jde bud fotit, nebo delat cokoli jineho. Dokonce to doslo tak daleko ze jsme si poridili kompakt nebo, o hruzo, obcas neco prasknu i (kvalitnim) mobilem. S trochou snahy to stejne malokdy nekdo pri webovem rozliseni vubec pozna.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.11.2011
                  Autor: vasek
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Futrál na foťák

                         

                    Na web je rozlišení dostačující,to jo.Ta clona se otočí a nacvakne na objektiv,tak nepřekáží.Taky mám kompakt.Je to spíš bráno jako obrazový zápisník(nemám fotící telefon).Třeba to procvaknu,doma omrknu v pc a vyjedu na to místo se zrcadlovkou.Na cesty beru jen zrcadlovky,většinou dvě těla a tři skla.Důsledek toho,že se mi jednou zastavil foťák na Lofotech.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 01.12.2011
                    Autor: sete
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Futrál na foťák

                   

              >> ten mládenec

              Díky za lichotku. To v 36 potěší. Heh. :D

              [ Zpět ]
              Datum: 29.11.2011
              Autor: 7seconds
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Futrál na foťák

                     

                Ve 36?!?
                Podle tvého adolescentního slovníku bych ti min. 20 let ubrala...

                [ Zpět ]
                Datum: 29.11.2011
                Autor: radka
                Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Futrál na foťák

                       

                  Neplet si adolescentni s acidofilnim ;)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 29.11.2011
                  Autor: 7seconds
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Futrál na foťák

                         

                    Tak tohle jsem nějak nepojala...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 29.11.2011
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Futrál na foťák

                           

                      @mejdlovej fotograf: a jak resis s kompaktem hloubku ostrosti nebo foceni za horsich svetelnych podminek? Opravdu vsichni se zrcadlovkama foti krajinky na automat s bleskem?

                      [ Zpět ]
                      Datum: 30.11.2011
                      Autor: theo2
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Futrál na foťák

                             

                        Když se zeptám pár lidí, co fotí na zrcadlovku co znamená hloubka ostrosti, tak věř, že každý druhý nebude vědět o co jde. Nebo něco vyblekotá, ale defakto princip a využití nezná (vlastní zkušenost z fotoakcí). Možná ti někdo řekne, že se to dodělává ve foutošopu:-)))

                        No já ti nevím. Ale nedávno jsem byl v Praze a koukám, koukám...ten hrad se fotí s bleskem:-)) A furt...řach řach...:-)) A pokud někdo fotí krajinky, tak tam si moc s hloubkou ostrostí nepohraješ, pokud děláš takovou tu klasickou dokumentaci z hor:-))

                        Mě prostě zarazila ta veta o Jebce za pár stovek:-))) Sakra. Saudek fotil na jebku. Sudek fotil na jebku. Kde kdo fotil na jebky a jací ti naši dědové dělaly fotky... Asi to fakt s jebkama nejde. Prostě si musím pořídit drahej Canooon a mít pocit, že jsem fotograf:-))) Jeeeb:-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 30.11.2011
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Futrál na foťák

                               

                          To je jako u všeho.Někdo si pořídí celopéro a jezdí jen po asfaltu,dře se jak magor,ale ty pohledy,když to někde postaví po 15km u hospody,mu stojí za ego.Další musí škrtat objektivem o zem a kupovat profi těla i když si myslí,že zlatý řez je v cukrárně,blb co si koupí auto jak krávu a pak s tím nedokáže ani zaparkovat.Na druhou stranu si toto zase koupí člověk,co to dokáže využít,užít a něco pod tuto hranici by ho omezovalo v činnosti.Kola,foťák,to je celkem jedno.Kdo dělal,nebo ještě dělá na film,tak má pokornější přístup ke každému snímku i na digitálu,prostě je tam někde v podvědomí uložený to,že fotíš "na hotovo",ale to jsme fakt mimo původní téma.Možná bychom sem mohli hodit téma o focení...

                          [ Zpět ]
                          Datum: 01.12.2011
                          Autor: sete
                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Futrál na foťák

                                 

                            Téma o focení tu někde je:-)

                            Ne, mě jen rozesmálo, že jsem pana fotografa asi uraztil tím, že jsem mu nabídl možnost v podobě focení na nějaký podřadný foťák:-) Kdyby v klidu napsal, hele fotím to a to a fakt na to potřebuji digitál s digitální stěnou, protože...tak pochopím. Taky jsem třeba začal středoformát (filmový) používat, protože k tomu mám důvod. Ale mejdlo nezatracuji, porotože na takové to klasické focení na cestách mi opravdu stačí. Zvláště, když jde jen o fotky na net nebo na tisk 10x15.

                            Ale pan fotograf mě odpálkoval a mě ti tak nějak bylo jasné, která bije:-)))

                            [ Zpět ]
                            Datum: 01.12.2011
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                            • Re: Futrál na foťák

                                   

                              Ale neurazil, sice jsi zjevně mistr světa amoleta v posuzování lidí na základě jedné věty, ale v téhle disciplíně by sis zase fandil trochu moc ;)

                              [ Zpět ]
                              Datum: 01.12.2011
                              Autor: 7seconds
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                              • Re: Futrál na foťák

                                     

                                Kde jsem co posuzoval? Úplně na začátku jsem ti napsal, jak jsem to řešil já. Jednou větou jsem ti napsal, že já to řešil mejdlovkou. Načež jsi se do mě pustil:-)) Tak jsem jen reagoval. Já mám jen pocit, že jsem ti jen pošramotil ego podle toho, jak jsi tu začal vykřikovat.

                                Tak sorry Pane fotograf. Ještě jednou se omlouvám, za to, že jsem se opovážil Vám navrhnout metodu nás ubohých fotoamatérů... Měj se.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 01.12.2011
                                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                • Re: Futrál na foťák

                                       

                                  Já ti stejně tak jednou větou odpověděl, že to takhle řešit nemíním - a o tobě tam nepadlo ani slovo. Naopak ty ses vzápětí pustil do mý psychoanalýzy. V jejímž rámci jsi mi navíc ještě začal vsouval do pusy něco, co jsem neřekl (a ani si to nemyslím). Ale v poho, s podobnými lidmi se v rámci své práce setkávám skoro denně, takže mě to vážně nijak nepohoršuje.
                                  ;)

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 01.12.2011
                                  Autor: 7seconds
                                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Futrál na foťák

           

      Zrcadlovku jedině v batohu na zádech.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2011
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Futrál na foťák

             

        já se k zrcadlovce (Oly E510) chovám dost macešsky
        foťák při jízdě na (leho)kole mám na krku a přes rameno
        je možné s ním tak fotit i za jízdy
        pak se třeba povede i takováhle psychadelická fotka, co pěkně tahá za oči http://macikm.rajce.idnes.cz/2010_1028/... :-)

        objektivy - většinou teda třístovku - mám v boční brašně na nosiči mezi větrovkou a návlekama a kalhotama ...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.12.2011
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Možná to neni zrovna bezpečné ale foťák v pouzdře mám při jízdě na kole zavěšen na krku pod dresem či bundou.Netrpí a je vždy po ruce.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2011
    Autor: milann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Občas zamáčknu slzu, když u někoho vidím super zrcadlovku. Pak jsem ale rád za svůj levný kompakt, protože se s ním nemusím nikde "bát". Prostě ho beru všude s sebou (a taky je to na něm vidět, naposledy jsem se na něm plazil(!) asi půl hodiny po poli - a vydržel bez újmy:) No, jinak mám brašničku, kde je ministativ, baterie, kabel a různý blbosti, ale tu mám u sebe málokdy... A ještě k němu mám pouzdro pod vodu. To v létě používám a jsou z toho překvapivě pěkný fotky. Na kole ho vozím bez obalu v rámové brašně.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2011
    Autor: flint
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Futrál na foťák

         

    Pokud je teda myšleno vození kompaktu na kole, tak kompakt na řidítkách, ve stylu "(skoro) vždy připraven".
    Nemám sílu procházet všecky fotky na rajčeti, abych našel nějakou, kde to bude vidět. Namátkou jsem kliknul někam, kde jsem si myslel, že to bude vidět s rozbitým řazením. No, nebylo, vyfotil jsem tenkrát větší detail než jsem si teď myslel, ale trochu vidět je to třeba tady:
    http://miral.rajce.idnes.cz/Dovolena_Slovinsko...

    Z batohu malej foťák netahám, párkrát jsem ho zkoušel vézt jen tak volně v zadní kapse dresu, ale jakmile se do cesty postaví nějakej kopeček a našinec se trochu zapotí, tak je dobře zavlhlej i foťák, takže radši takhle nevozím.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.12.2011
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024