reklama

Guewer Cross 2011

Prosím o veškeré rady tipy na tento model kola.Mám ho sice týden a kupoval jsem ho na bazaru,ale jsem spokojen.Jen mě vadí nějaké to drnčení a cvakání během jízdy.Nevím sice co to je dělá ale už nevím co kde utáhnout.
Ještě mě zajímá,jak a kdy se nabijí baterie.Je lepší to úplně vybít a potom nabít? Nebo když ujedu cca 10 km tak potom zase hned nabíjet.Děkuji za veškeré rady.Co mě vadilo bylo ty pláště ty hučely tak jsem dal od Maxxise.Poslední otázka je na co tento model má plynou rukojeť když ten plyn aspoň mě nejde.Foto ilustrační

[ Zpět ]
Datum: 11.11.2011
Autor: Alban
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (1 přihlášený)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023