reklama

Guewer Cross 2011

Prosím o veškeré rady tipy na tento model kola.Mám ho sice týden a kupoval jsem ho na bazaru,ale jsem spokojen.Jen mě vadí nějaké to drnčení a cvakání během jízdy.Nevím sice co to je dělá ale už nevím co kde utáhnout.
Ještě mě zajímá,jak a kdy se nabijí baterie.Je lepší to úplně vybít a potom nabít? Nebo když ujedu cca 10 km tak potom zase hned nabíjet.Děkuji za veškeré rady.Co mě vadilo bylo ty pláště ty hučely tak jsem dal od Maxxise.Poslední otázka je na co tento model má plynou rukojeť když ten plyn aspoň mě nejde.Foto ilustrační

[ Zpět ]
Datum: 11.11.2011
Autor: Alban
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024