reklama

(Ne)obyčejné odpoledne

Po včerejší odpolední vyjížďce se mi nějak nedaří spát, zkusím si k ní něco napsat. Vyrazil jsem si po skoro dvoutýdenní cyklopauze a bylo to znát. Dopoledne jsme byli na zahradě česat jablka, ale nechtělo se mi tím strávit celý den. Je bleděmodro-žluto-zelené odpoledne. Takové počasí láká do…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 16.10.2011
Autor: vlli2
  • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

         

    Sjeli z Hřebínku na opačnou stranu, on tlačil dvě kola. :( Ty bláho, takhle na podzim, když se rychle stmívá, to u slabších nátur může být na rozvod nebo alespoň na plánování vraždy partnera.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

         

    moc pěkná trasa, ten chodníček s příběhem mám taky ráda, ale v létě tam bylo několik uvolněných prken. Jednou jsem jela po té písčité cestě od Knajpy na Smědavu, kde se vlastně jezdit nesmí a na parkovišti stál chlapík a křičel, že kdyby nás "viděl Fanda, ten by vám dal" dodnes nevím, kdo Fanda je, ale často, když jsme v okolí tak na Fandu vzpomínáme :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

           

      Ona by měla ta trasa být pro cyklisty jednosměrná. Od Knajpy na Smědavu vpravo po asfaltce. Po té písčité cestě směrem od Smědavy zákaz není. Ale tekhle kvečeru jsem tam taky už někdy jel. Fandu jsem nepotkal :-(.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2011
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

             

        A to buď rád, žes ho nepotkal, ten ti dal :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2011
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024