reklama

Zavírání hospůdek 2011

Termín: 29.10.2011
Místo: Hradec Králové

Výlet na celý den
Cíl : restaurace Splávek
Trať 0-55 km – rozmanitý terén
Startovné : Bohužel nikdo nezbohatne – takže žádné

Datum: 16.10.2011
Autor: cobic
  • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

         

    Aby bylo co zavírat. Už dneska byl kumšt najít ještě otevřenou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

         

    Tady u nás se v předlistopadových časech chodil (pod záštitou SSM) pochod "Po stopách dělnického hnutí". Start v Zákolanech, cestou, kudy chodil mladý Toník Zápotocký. V každé hospodě jedno pivo (bývali Čechové, bývali junáci).
    Už první ročník skončil fiaskem, bo žádný borec nedorazil do cíle, někteří, zmoženi jarním sluníčkem se váleli na trase a vedli nesouvislé (oplzlé) řeči.
    Do druhého ročníku byli připuštěni jen "kovaní" soudruzi, třetí ročník byl zásahem "shora" zrušen.
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

           

      My tohle zkusili cestou z Okoře do Středokluk, ale je pravda, že jednu hospodu jsme minuli. Ale upřimně řečeno na cestě ze Zákolan by byla maximálně ještě jedna či dvě :-)
      Kudy chodil ten Toník vůbec? Já jsem si sice o něm pořídil obrazovou publikaci a také jsem v jedné knihovně zachránil vstanou noví bojovníci, ale dočíst jsem je nedokázal :-D Kniha byla tak načpělá tabákem, že jsem si po kulturním zážitku musel umývat ruce :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2011
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

             

        V Kovárech jedna, ve Stehelčevsi dvě, ve Vrapicich také a pak v Dubí, v Újezdě a v Kladně měla každá krátká ulice svou hospodu (dlouhá 2 a více).
        Dohromady cca 60 - 70 zastávek ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2011
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

               

          Tak to potom jooo. Za dělník na černé Kladno, to je jiný level :-) V Kovárek podle mě už žádná není, Stehelčeves určitě má, Vrapicemi si jistý nejsem... Dubí a Újezd budou živější :-) To někdy okouknu :-) Jak jsou ti štěpánovštví kalení :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.10.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

                 

            Újezd srovnán jest se zemí (ECK teplárna/elektrárna).

            [ Zpět ]
            Datum: 16.10.2011
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

                   

              Tak to potom bude naopak Újezd již mrtev, smutná historie :-(

              [ Zpět ]
              Datum: 16.10.2011
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

                     

                Mapa mi ovšem ukazuje asi 4 ulice Újezdu :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 16.10.2011
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

                       

                  Ano, "Ma šestém".
                  A.Z. šel přímou cestou do Dělnického domu, resp. do tiskárny Šnajdr, kde se tiskla Svoboda.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 16.10.2011
                  Autor: AV
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

         

    Hurá !!!!
    Každý rok se těšíme.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2011
    Autor: Mondieu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

389 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024