reklama

Tak za chvíli na to deme! :-)

Ahoj :-), je právě tolik hodin, kolik právě je, Poříčí nad Sázavou, teplota mínus dva, hustá mlha - za pár desítek minut padáme na kola! Tentokrát nikoliv s Ane (jede na houby někam k Humpolci), ale s Pavlem, cíl - oblast Blaníka. Bude parádní den!
A co vy, kočičkové :-) - bude nějaká akcička nebo to strávíte nějakým "šukáním" na zahrádce? :-)))

[ Zpět ]
Datum: 15.10.2011
Autor: Airline
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Neříkala paní doktorka, že máš jezdit přiměřeně?!? :o)))

    To kolo ti ale závidím, mě už se do programu nevejde. Já budu "šukat" po světnici, po zahradě a po noťasu...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    U nás je slunečno, jasno, modrá obloha. A jinovatka jak blázen. Jsem doma :(, nějak nestíhám pracovní povinnosti. :(

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Praha - mlha. Jedeme do Třebáně na svíčkovou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: crow75
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

           

      On se ale ptal na šukání... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Dnes po o budem s Jendou stíhačkou "sukat" po kmenech a kamenech na kolech s motorem kdesi u Doubravčic :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: nemluva
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Zítra, dneska ne. A pak v další dny podle nálady a počasí podobně jako doteď...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Nemám zahrádku + šukačka je daleko (kilometrově) + mládě je doma (jsem rodič) + doma by to chtělo uklidit + jasno, modro, 5 st = vyrazíme na Pohansko na pivo a grilovanou uzeninu :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Nojo po zahradě, bylo potřeba spálit větve, naposledy posekat trávu a uklidit omrzlé muškáty. ráno bylo -2 st, ale zítra nějaké kilometříky směr Brdy najedu.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Tak s Pavlem jsme dali něco přes 80 kiláků, nijak jsme to nehnali, prostě jsme to prokecali a kochali se ...
    Ane s Honzou: 2 košíky + 2 tašky hub, teď to zpracovává.
    Potom jsem ještě (letos naposled!!!) posekal zahradu.
    A k večeři je rizoto.
    Takže to byl dost dobrej den :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

           

      Jé, takže rostou! Dík Ane za průzkum.
      Dnes to nešlo, ale zítra to určitě půjde a zkusíme obojí - kola i houby.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2011
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

             

        U nás v lese taky dneska byla spousta houbařů. Akorát si nejsem jista, zda houby, které minimálně 2x přešly nočním mrazem, jsou to pravé ořechové.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2011
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

               

          Teda trochu jsi mě nahlodala, ale dnes ráno mi bylo vysvětleno, že pokud ještě nové houby dorůstají, navzdory ranním mrazíkům, tak prý rostou tam, kde na ně ty mrazíci moc nemůžou. Ale nemohla jsem to dnes ověřit v praxi, protože tadlencta vhodná mikroklimata jsme v lese neobjevili a viděli jsme pouze ty přemrzlé křapáče, které jsme nebrali.
          Ale krásně jsme se provětrali v lese a docela dlouho pozorovali tlupu ryjících divočáků.
          Sluníčko svítilo moc statečně, ale tak po třetí hodině mi bylo už dost zima na prsty.
          A navrch jsem cestou "upekla" výborný švestkový koláč (v cukrárně u Stáni v Hraštici).
          Takže co víc si přát:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.10.2011
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak za chvíli na to deme! :-)

         

    Já teda dnes dopoledne vyrazila sama na kole do města na trhy (a medovinku) a po obědě jsme s dvojvozíkem (tedy rodinně) vyrazili pro změnu do města - tentokrát vyrobit draka (a ta medovinka taky nechyběla - holt tam byl stín a chladno;o). A zítra jdeme toho draka pouštět...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2011
    Autor: evcas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

419 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024