reklama

Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

Dnes je 30. srpna, víla odváží dítě vlakem do Prahy (škola volá) a já pokračuju z Magdeburgu proti proudu Labe dál sám. Ale moc daleko jsem ještě nedojel a zvoní mobil. Víla. Holky vystoupily v Berlíně předčasně na jiném nádraží než měly, na přestup mají jen čtyřicet minut, co teď. Tak to je…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.10.2011
Autor: básník
  • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

         

    :-) hezký začátek pracovního dne...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

         

    Jenom škoda, že není nějaká fotka parníku.
    Ale jinak opět pěkné čtení. Už jsem si myslel, že se závěru ani nedočkám, ale je mi jasné, že když se člověk vrátí z takové cesty musí blog napsat hned ten večer nebo pak už dlouho nebude mít čas.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

         

    Děkuju!

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

         

    Krásně se to četlo, je mi skoro líto, že je konec :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2011
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

           

      Není, ještě dám jeden díl z těch poznámek, postřehů a zbytků, co se nevešly jinam.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

             

        Teď už jen, kdy to vydáš vazbou, abych si mohla jeden výtisk nechat podepsat od autora :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

               

          Tak si to vytiskni sama a spolu s ofrankovanou obálkou to pošli autorovi k podpisu.
          Já jsem si takhle jeho Výlety na rotopedu předvedl do LaTexu, vytiskl a zařadil do knihovničky. (i když bez toho podpisu)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.10.2011
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

         

    zdaar, teda, hned bych někam valil počundrovat. Už to taky beru rekreačně, a letos to relativně docela ušlo. Chtělo to nepodlehnout nervozitě z dlouhých dešťů a počkat na předpověď. Viz moje rajce - howgh.
    http://howgh.rajce.idnes.cz/
    Jestli budeš v Praze 3.12. stav se v OKu na cyklofestu. Poplkáme.
    http://www.luciemichal.cz/cyklofest/

    [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2011
    Autor: Howgh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

           

      počundrovat? na to jsem málem zapomněla ... ještě v době zakázané mě kamarád na potlach pozval, do skautského navlekl, na zádech jsem nesla něco čemu říkal tele :-) on vlekl kotlík a basu, večer u ohně na ni hrál ... jméno jsem dostala? kdo ví proč mě ke stromu přivázali a blátem pomazali :-) spali jsme v jeskyni kde vonělo a šustilo listí ... ráno jel z kopce dolů na base, krááásné to bylo

      [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2011
      Autor: víla
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

             

        ...a když máš k tomu picygl, je to ideální konstelace...není liž pravda

        [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2011
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

               

          je to tak :-) brumík /jak říkalo dítě/ je skvělý

          [ Zpět ]
          Datum: 08.10.2011
          Autor: víla
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

                 

            bať ..
            ten potlach byl před 2 týdny..

            [ Zpět ]
            Datum: 08.10.2011
            Autor: Howgh
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Básník, víla a dítě on the road 13 (Cestou domů)

                   

              parádní a docela by se hodil, u nás v práci ani doma se ještě netopí a navíc jsou vysazená všechna okna a natěrači řádí :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 10.10.2011
              Autor: víla
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (11 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023