reklama

spolahlive diodove predne svetlo

zdravim,
poradte mi nejake kvalitne predne diodove svetlo. Nejazdim v noci, ale chcem ho mat ako poistku, keby sa mi jazda natiahlaa kedze sa pomaly budu aj skracovat dni. Uvitam kazdu skusenost napr. s nejakou konkretnou znackou. Dakujem pekne.

[ Zpět ]
Datum: 28.09.2011
Autor: pilif
  • Re: spolahlive diodove predne svetlo

         

    Ahoj, ze stejnýho rozmaru jsem si koupil světlo co má rychloupínák, na řidítkách mne to nepřekáží a z brašny vyndám když je potřeba. Mám toto http://www.axitbikes.eu/index.php?main_page... hned první den jsem s ním jel asi hodinu v noci a bez problémů. Takže za mne klidně doporučím.
    BTW, otázka mimo. Slováci mne nevadí, tak to neber osobně, ale všiml jsem si že plno českých diskusních webů využívají i Slováci a to nijak málo, na Slovensku nemáte podobné weby který by stály za to? Jak říkám neber si to osobně, spíš mne to delší čas vrtá v hlavě proč navštěvujete nejvíc asi český weby a ne slovenský :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spolahlive diodove predne svetlo

           

      Gratuluji!
      V poslední době nejhloupější otázka!
      Gratuluji, jsi ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: spolahlive diodove predne svetlo

           

      .. co sa tyka cykloturistiky, tak nepoznam taky web na slovensku, aj ked existuje forum mtbiker, ale tu je toho viac .. napr. tu je aj vela informacii ohladom lehokol, trojkoliek, su tu cestopisy, clovek sa tu moze docitat ake stany cykloturisti, ci ake brasne pouzivaju .. je tu vela informacii a jazykova bariera neexistuje .. navstevujem aj fotograficke fora, pred par rokmi to boli len ceske, teraz je aj nieco na slovensku, ale stale chodim aj na ceske .. je dobre, ak si clovek moze precitat co najviac nazorov, ci je to od slovakov, alebo cechov .. keby som vedel anglicky, chodim aj na anglicke fora .. napr aj tlacene media, casopisy, v cechach stale toho bolo viac .. aj kvalitne .. ste vacsia krajina, je tam vacsi dopyt .. to iste plati aj pre knihy, cykloturisticke knihy su vacsinou v ceskom jazyku, cesky autori .. takze asi tak

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2011
      Autor: pilif
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spolahlive diodove predne svetlo

           

      Bereš Slováky jako cizince? Ale vždyť to jsou Evropané, stejně jako ty

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2011
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: spolahlive diodove predne svetlo

             

        Nejsem vlastenec a idea státu mne není vlastní, jako cizince neberu Slováky, Laosany, Nigerijce, nikoho... Jen mne to zajímalo a jak jsem psal, nebylo to myšleno osobně. Jediný co mne vadí je když jde někdo do země pracovat a neumí česky, domluvit se třeba v Náchodě u hranic v pekárně je nereálný pokud neumíš polsky a to jsi pořád v ČR... Nebo typický "neumim šešky", to mne vadí, ale jinak nejsem vlastenec, mám rád zemi jako celek, všichni sdílíme stejnou půdu, ty hranice vymyšlený těma nahoře jsou trapný a jen proto že se pár lidí nemá rádo tak má běžnej občan kolikrát potíže se někam dostat, na hlavu padlý to je...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.09.2011
        Autor: zdendazzz
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spolahlive diodove predne svetlo

           

      No, myslím, že důvodem je skutečnost, že mezi námi prakticky neexistuje jazyková bariéra (pomíjím nejmladší ročníky - zejména české děti mají problém porozumět mluvenému slovenskému slovu) a jelikož je v ČR více cyklistů, než-li na Slovensku, tak proč toho nevyužít, více hlav víc ví, že ano :)
      Mojou materčinou je slovenčina, doma stále hovorím po slovensky, aj v slovenčine "rozmýšľam", ale je pravda, že hľadať slovenské cyklostránky a diskusie som vlastne ani neskúšal.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2011
      Autor: Rasťa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: spolahlive diodove predne svetlo

         

    Mám tuto:
    http://www.cyklosvec.cz/zbozi/svetla-dynama/pn...
    baterie AAA rychle ´odcházejí´+ drahé, plánuji změnu napájení AA (nabíjecí) v mimosezóně.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: spolahlive diodove predne svetlo

         

    Nejlepší je Aurora, 100x se to probíralo na bike-foru i tady. Koukni tam, mám jí taky a nic z kupovaných světel tak nesvítí i auta uctivě tlumí světla ;o))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2011
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: spolahlive diodove predne svetlo

         

    Měsíc používám toto:
    http://www.bikelab.cz/sigma-led-pava/d-70468/
    - Zatím jsem nad míru spokojen, zpracování úžasné, upínací systém je spolehlivý a přitom jednoduchý. Svítí náramně (alespoň pokud jde o mé potřeby), má ideální světelný kužel a čtyři AA dost dlouho vydrží. Taky se dá koupit jako set s akumulátory a adaptérem pro dobíjení, v samotné svítilně je pro to vstup. Cena je však již vyšší.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2011
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024