reklama

Potí se vám rohy?

Teda rohy; spíš ruce na rohách. Máte to nějak ošetřené, aby ten úchop nebyl vlhký?

[ Zpět ]
Datum: 04.09.2011
Autor: AV
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    A co na to rika Tvuj veterinar?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potí se vám rohy?

           

      Co veterinář ..., paní učitelka ví všechno nejlíp, takže by mu mohla poradit ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2011
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potí se vám rohy?

             

        Proč by paní učitelka měla radit panu učiteli? Ať si poradí sám.
        8-))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.09.2011
        Autor: Burajda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    rohy ne, nohy jo.

    a teď vážně. RUce se mi ve vedru samozřejmě taky potí. Když je +30 a stoupák jako kráva, tak mi z nich kapou kapičky potu na silnici. Nedělám s tím nic. Pocení je zdravý a každej způsob ho zastavit považuju za patologickej...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Myslím, že máš jen dvě možnosti:
    1. Dobré rukavice
    2. Magnesium v prášku, které používají vzpěrači a atleti, případně nějaký dětský pudr na prdelku :-D

    Pocení samotnému asi těžko zabráníš.

    Ještě mě napadla možnost, koupit si nějakou omotávku na silniční řídítka a rohy omotat tímhle, možná by to taky pomohlo...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: marrier
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potí se vám rohy?

           

      Jinak, já vozím rukavice, a když jsem je jednou zapomněl, tak to bylo opravdu nepříjemné, protože na tom kovu to klouže opravdu dost, takže chápu...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2011
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Honza Kopka daa na rohy snowbiku takove ty mekke molitanove gripy. Tam je to sice tepelna izolace, ale proti skluzu by to taky mohlo fungovat. Jen jde o tvar rohu...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    no možná by ti pomohla potítka těsně nad rukavice ,podle mě nejvíc potu přiteče po "podpředloktí".

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Nepotí, páč já nemám rohy, ale ovečky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Mě se potí leccos, ale rohy určitě ne. :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Kdyz se tu nekdo pta na LETNI dlouhoprste rukavice tak si z nej delate srandu, na odpoved se muzete podivat i tam :oD

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Potily mršky, potily. Vyřešil jsem to tak, že jsem si pořídil pořádný kolo s vlašťulema. Už se nepotěj....:-D

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2011
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Možná je to divné ale za určitých podmínek používám potítka (neboli nátepníky).

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2011
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potí se vám rohy?

         

    Copak rohy, horší bude až se někomu začnou potit parohy

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2011
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024