reklama

Spínač na Fenix L2D

Jak to tak vypadá, začíná se se mnou loučit spínač na Fenixu L2D.
Nemáte náhodou někdo ze starého, nefunkčního Fenixe náhradní? Nebo nevíte někdo, kde by se to dalo sehnat? Docela by mě to potěšilo, protože odepsat tohle fajnový světýlko kvůli blbýmu čudlíku, se mi teda moc nechce.
Koukal sem se na DX do náhradních dílů, nějaký spínače tam sice maj, ale naprosto nejsem schopnej posoudit, jestli by to do tohohle modelu bylo použitelný. Maj tam i celou tu koncovku, ale na UltraFire a to taky nevim, jestli je zaměnitelný.
Potřeboval bych prostě radu někoho, kdo do těch svítilen trošku víc vidí.
A za druhé by mě zajímalo, jestli je ten spínač vůbec rozdělávací? Já tam mám v tom hliníkovym "Óóóó" kroužku takový dvě dírky, a dost dobře nechápu, čim by se to dalo povolit. A krz tu gumu sem se nedostal, to sem zkoušel.

[ Zpět ]
Datum: 31.08.2011
Autor: Zakarr
  • Re: Spínač na Fenix L2D

         

    Zapoměl jse přidat odkaz na ty náhradní díly:
    http://www.dealextreme.com/c/flashlight-diy...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2011
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spínač na Fenix L2D

         

    tak rozdělat a vyndat to zcela určitě jde. Měl jsem to vyndaný, když jsem to měl zapojený na baterii, kterou jsem živil z dynama. Už si teda nepamatuju přesně jak, ale tuším se do těch dvou dírek cosi strčí a ten hliníkový proužek vyšroubuješ.

    Když se ti nikdo neozve, tak mám z práce jedno hodně podobný světýlko, který stálo 00hovno, který o dost míň svítí, ale spínač by mohl být stejný. Kdyby se ti nikdo neozval, možná mě ukecáš, abych to rozebral a zkusil jestli to tak je...;-)

    v kroniu ses zkoušel ptát?

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spínač na Fenix L2D

           

      Nojo, to ještě vyzkoušim.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2011
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spínač na Fenix L2D

         

    Idealni na povoleni je bud nejaka pinzeta, nebo kleste s kulatymi celistmi.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spínač na Fenix L2D

         

    Kronium.

    Už mi dvakrát vyměnili předek co svítí.
    Záručně i když jsem se k tomu choval jako prase (takže jsem na opravu ve skutečnosti neměl nárok a na světle to bylo vidět). Po dobu vyřizování jsem měl zapůjčené náhradní světlo.

    Pozáručně, ta samá závada (ze stejných důvodů) za 6 týdnů (bez náhradního světla) a zadarmo.

    Co se týče servisu, tak v tomto obchodě jsou nepřekonatelní.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spínač na Fenix L2D

           

      Dík. Psal jsem jim a vypadá to nadějně. Mám se s tim zastavit.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2011
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

422 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024