reklama

zkusenosti s kolem FELT QX100

dobry den,chci si koupit kolo FELT QX100
,muzete mi ,nekdo kdo ho mate ,jak jste s nim spokojeni?
moc vam dekuji za vase zkusene nazory.
http://www.mojekolo.cz/6449-felt-qx100

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2011
Autor: lubka
  • Re: zkusenosti s kolem FELT QX100

         

    tak vam diky za radu,vypada to,ze tohle kolo asi nikdo nema.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2011
    Autor: lubka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zkusenosti s kolem FELT QX100

         

    Nevím, jestli je dotaz ještě aktuální...
    Felt QX100 je velice dobře osazené kolo, tedy kromě vidlice. Použitá pružinová Suntour NCX hodně zaostává za ostatními díly, prostě patří na kola o jednu až dvě třídy níž (pro zajímavost - je podstatně levnější než přehazovačka na tomto kole). Vidlice sráží užitnou hodnotu kola dost nízko. Rám mám zrovna v ruce, ve velikosti 48 váží 1,9 kg, tedy žádné peříčko, ale je pevný a pěkně zpracovaný, barva je nádherná. Prostě solidní crosový rám s kratší, pohodlnější geometrií, vhodný spíš na cesty (asfaltové, polní šotoliny)než do terénu. Kliky jsou kvalitní, řazení v dané třídě luxus. Doporučení - dokoupit kvaliní vzduchovou vidlici (např. Suntour NRX RLD) a bude to výborné vyvážené kolo - ale obnáší to 4 tisíce příplatek. Nebo si na tomto rámu nechat kolo postavit.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2011
    Autor: scalar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

450 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024