zkusenosti s kolem FELT QX100

dobry den,chci si koupit kolo FELT QX100
,muzete mi ,nekdo kdo ho mate ,jak jste s nim spokojeni?
moc vam dekuji za vase zkusene nazory.
http://www.mojekolo.cz/6449-felt-qx100

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2011
Autor: lubka
  • Re: zkusenosti s kolem FELT QX100

tak vam diky za radu,vypada to,ze tohle kolo asi nikdo nema.

[ Zpět ]
    Datum: 06.09.2011
    Autor: lubka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zkusenosti s kolem FELT QX100

Nevím, jestli je dotaz ještě aktuální...
    Felt QX100 je velice dobře osazené kolo, tedy kromě vidlice. Použitá pružinová Suntour NCX hodně zaostává za ostatními díly, prostě patří na kola o jednu až dvě třídy níž (pro zajímavost - je podstatně levnější než přehazovačka na tomto kole). Vidlice sráží užitnou hodnotu kola dost nízko. Rám mám zrovna v ruce, ve velikosti 48 váží 1,9 kg, tedy žádné peříčko, ale je pevný a pěkně zpracovaný, barva je nádherná. Prostě solidní crosový rám s kratší, pohodlnější geometrií, vhodný spíš na cesty (asfaltové, polní šotoliny)než do terénu. Kliky jsou kvalitní, řazení v dané třídě luxus. Doporučení - dokoupit kvaliní vzduchovou vidlici (např. Suntour NRX RLD) a bude to výborné vyvážené kolo - ale obnáší to 4 tisíce příplatek. Nebo si na tomto rámu nechat kolo postavit.

[ Zpět ]
    Datum: 07.10.2011
    Autor: scalar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partnerku na MTB

dnes
Ahoj, rád se seznámím s bikerkou na společné vyjížďky do terénu v okolí Prahy, do hor, single tracky,..

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (22 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017