reklama

Cestny bike za 458 euro

Nazdar cyklisti.

Prave som vydrazil na eBay.de nasledovny novy bycikel za 458 euro:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

Zaujima ma akykolvek nazor. Som len obycajny cestny jazdec,
bez vacsich narokov.
Omrzel ma tazky zelezny DEMA stroj.

Dakujem,

Jusufs

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jozef Szabo ([email protected]))
  • Re: Cestny bike za 458 euro

         

    A to ti přijde poštou nebo pro to pojedeš někam na druhou stranu Evropy (popř. až za Ural)?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestny bike za 458 euro

         

    Na obrázku to vypadá dobře, kola to má, rám taky, řidítka i sedlo, ale hlavně abys vůbec někdy něco za ty prachy dostal!! Nejspolehlivější kšefty jsou z ruky do ruky a zboží ozkoušet. Přeji hodně štěstí !!

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cestny bike za 458 euro

           

      To mě docela zajímá. Koupil jsem na e-bay za vynikající cenu dětský přívěsný vozík. Klaplo to perfektně a jsem spokojen. Pro zajímavost duralový vozík o váze 9 kg za 97,-€ i s dopravou až domů. Pravda, musel jsem ho malinko vylepšit, ale to jsem kdysi musel udělat i se sedačkou.
      Kola jsem taky studoval, ta firma, od níž je to Tvoje kolo má spoustu nabídek. Za cenu 430,- až 470,- € nabízejí na e-bay horáky komplet v XTéčku. To se určitě vyplatí koupit a nechat si tu udělat "předprodejní" servis za úhradu.
      No, nakonec jsem si netroufnul. Tak schválně sem dej vědět, jak to dopadlo!
      A mimochodem, máš domluvenou dopravu nebo tam pro něj pojedeš? Oni totiž, jak jsem si všimnul, avizují dodávky pouze do Německa.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cestny bike za 458 euro

             

        Ještě se omlouvám, že jsem nevyslovil žádný názor. V silničkách se vůbez nevyznám. Horák za tyhle peníze na e-bay by tady mohl stát takových +/- 30.000,-- Kč. Tak předpokládám, že i tenhle "cestný" bude asi dost nabušenej.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cestny bike za 458 euro

               

          Spedicia stoji 69 euro do Rakuska a 99 euro do Ciech resp. na Slovensko.
          Mam moznost si ho poslat do Rakuska. Vcera vydrazil niekto tento bycikel za 420 Eur.
          Dakujem za reakciu

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jusufs)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

553 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024