reklama

Víc hlav víc ví

Ahoj,
Nevěděl by někdo, kde bych sehnal (v horším případě koupil) šroubovák s ostřím ve tvaru třícípé (Mercedesovské) hvězdy?
Dík, Pavel

[ Zpět ]
Datum: 25.08.2011
Autor: AV
  • Re: Víc hlav víc ví

Myslím, že jsem ho viděl jako součást nějaké větší sady bitů. Samostatně jako šroubovák nevím.

[ Zpět ]
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.zbozi.cz/items?q=tri-wing%20%C5...
    http://www.zbozi.cz/items?q=sada%20bit%C5%AF...
    samý horší případy;-)

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

do čeho se dobejváš?
    Já to občas potřeboval na takovou malou myčku v práci. Tam to ale šlo vzít plochým šroubovákem a nějak to povolit.
    Horší bylo, že na jednom typu lednice tí ti hajzli přidělali elektromagnetickej ventil a bylo to za rohem a málo místa, takže to tak nešlo :-( Nemaje mercedes bit do štoubováku, prostě jsem to z tý stěny několikrát vyrval :-)

[ Zpět ]
    Datum: 26.08.2011
    Autor: Jurimír

A pak jsi tam zpátky dával závit, který Ti musel až z Asie poslat samotný výrobce :-)

[ Zpět ]
      Autor: Jarda

já to zpátky dávat nechtěl:-) Já potřeboval ten magneťák:-)
        Ale i kdyby, tak by to šlo dát o kousek vedle. Byla to lednice, tedy slaboučký plech a potom pěnová isolace... jen samořez, žádná matka apod.

[ Zpět ]
        Autor: Jurimír

Ahááá :-)

[ Zpět ]

Zkusil bych se v železářství zeptat na samostatnej bit. Takhle jsem pořizoval hvězdičky, přesně co jsem potřeboval, za levno.

[ Zpět ]
    Datum: 28.08.2011
    Autor: snilard

Jj, taky jsem kdysi u Rotta kupoval dva dost kvalitní bity Torx s dírkou ;-) Kvůli výměně kotouče. A měli tam výběr opravdu široký.

[ Zpět ]
      Datum: 28.08.2011
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

125 cyklistů (5 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017