reklama

ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

zdravim, ma niekto z vas tieto spominane ponca ? .. ako su vlastne riesene, maju po bokoch diery na ruky, alebo su volne a boky sa spajaju kovovymi cvockami ? .. pripadne ake ponco by ste odporucili ?? dakujem

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2011
Autor: pilif
  • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

         

    Covero má z boku "kapsy" na cvočky.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2011
    Autor: Juras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

         

    Na kolo žádné pončo, ale pořádnou bundu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

           

      ..a mate nejaky dobry tip na kvalitnu bundu ? dik ...

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2011
      Autor: pilif
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

             

        Do mírných deštíků mám větrovku Craft (signální zelenou), na zimu a na chladnější léto mám bundu 02 a do velkých letních nečasů mám obyčejný pogumovaný kabátek z pracovních oděvů.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

             

        Já mám a občas používám bundu Hannah, proti dešti je vynikající, i při hodně velkém a dlouhém slejváku jsem suchý, má pevnou pakucu, možnost stažení v pase a pod zadkem, je hodně slabá a dobře skladná, proti větru je taky výborná. Pro mě má jednu nevýhodu, při rychlejší jízdě a do kopce se v ní dost potím (to i bez bundy), má sice větrání na zádech, ale ruce a břicho moc nevětrá, takže v dešti se musí jet v víc na pohodu a víc se kochat, pak je výborná.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

               

          nějaké upřesnění by nebylo? Já teď právě tohle řeším. chtěl bych něco extra skladného, ale aby to pochytalo déštˇalespoň na půl hodiny. To pocení je bohužel problém i můj. Uvařuji o tomto: http://www.klimatex.cz/cyklobunda-unisex.html
          bohužel u nás není možnost si ji zkusit. Vypadá to na výlet do Brna.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2011
          Autor: Billicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

                 

            Nemůžu najít visačku k bundě, bundu mám už asi 4 roky, pochybuju, že by se ještě taková vyráběla nebo někde prodávala. Uvnitř bundy na štítku je pouze nápis hannah outdoor equipment sportswear.
            Je to slabá naprosto nepromokavá bunda na kolo, s prodlouženými zády má jednu zadní kapsu a jednu náprsní kapsu se vsupem z venku a v rukávu má našité tkaničky na zavlečení za prsty, když se sbalí tak to je váleček asi 20 x 6 cm. Moc jsem ti asi nepomoh, ale víc k ní nemám.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2011
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ma niekto ponco vaude valdipino, alebo covero ?

           

      Já tedy preferuji pončo. Můžu si pod něj schovat baťoch. A neteče mi za krk... A spodkem větrám... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024