reklama

Berli ano - ale na jaký straně? :-)

Tak zítra ráno jedu na laboratorní odběry, jestli mám už dost řídkou krev. A mám jednu berli, myslím, že se tomu říká "francouzská hůl". Dneska ráno jsem doma zkoušel, jestli ji mám mít na levý ruce (= na tý KO straně) nebo na pravý (= OK strana). Na obou stranách to jde, ale jen jedno bude asi dobře. Dokáže mi tady někdo odpovědně říct, jak mám ráno jít, abych nebyl za totálního blba? Přece jenom budu - svým způsobem - reprezentovat nakoláky... :-)

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2011
Autor: Airline
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

njn, i simulovat se musí umět. Je dobře, že k němu přistupuješ takhle odpovědně...

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co je tohleto za otázku? :-O Můžes se třeba plazit jako Maresjev!

[ Zpět ]
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tak to zkus jako Eddie Murphy hned na začátku filmu Záměna

[ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám pro tebe řešení... :-)

[ Zpět ]
    Autor: crow75
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hele, tobě tohle kolo vysloveně učarovalo :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Neměla by tě tam Ane vzít na vozíku?!?
    Berlí pak můžeš mávat nad hlavou a šťouchat do těch, co se ti budou motat do cesty :o)))

Jo a nenápadně zkus zjistit, jestli doktor taky náhodu nečte diskuzi :o)))

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A neměl by Ai při té jízdě na vozíku volat "Na Bělehrad!".

[ Zpět ]
      Autor: Burajda

Volat může, ale mělo by to být hodně potichu aby si to náhodní Srbobé spatně nevyložili :-)

[ Zpět ]

Navíc by mu mohli taky hned vypumpovat žaludek, a to by asi nerad :o)))

[ Zpět ]
          Datum: 01.08.2011

Berlu můžeš nosit třeba přes raměno, ale správně je na straně zdravý nohy. Odlehčuješ tak nohu chromou.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy

souhlas :-) je to sice míň logické, ale má to tak být..a tak je to správně... berli ke zdravé noze :-)

s injekcema jste už Ai jinak kamoši, ne?? já jsem si clexane píchala celé těhotenství sama do toho rostoucího pupku a šlo to :-)

[ Zpět ]
      Autor: alvapinka

to máš stejně z toho, že chodíš pěšky, ajk nějaká žížala, nejnižší forma pohybu.

[ Zpět ]
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande!

[ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem doberlal do práce. Ráno jedna do břicha (ta moje má fakt něžkou ručku :-) ), pak na krev do laboratoře... nicméně, i tak je život krásnej :-)

[ Zpět ]
    Autor: Airline
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (4 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017