reklama
Země: Česko Česko, Dánsko Dánsko, Německo Německo, Polsko Polsko, Švédsko Švédsko

Mapy tras Eurovelo

Nevíte někdo, zda se dají někde na internetu najít online mapy, kde by byly vyznačeny evropské cyklotrasy Eurovelo. Konkrétně mi jde o Švédsko, úsek Karlskrona - Oskarshamn, kudy vede trasa Eurovelo 10.

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2011
Autor: MarekD
  • Re: Mapy tras Eurovelo

Já jsem zas hledal něco jako databázi cyklostezek a cyklotras, pořádnou, kde by se dala třeba i plánovat trasa jen po nich a nenašel jsem...

[ Zpět ]
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jakžtakž bikemap.net
    Přepnout na volbu "open cycle map". Ne vždy jsou ty barevné čáry popsané, ale když člověk tuší, kudy ta trasa cca vede a která z těch čar to tedy je, dá se to použít.

[ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

Datum: 22.10.2011
      Autor: ASI

na oficialnej stranke maju toto: http://www.eurovelo.org/routes/overview-route... ale mne sa zda, ze na spominanej http://www.opencyclemap.org/ to je podrobnejsie vyznacene

[ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: milano.pk
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Tip na letošní dovolenou

Tyrolsko-bavorské pomezí

(CK Cyklotur)
01.08.2017, 6 dní
10 180 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – kemp

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
02.08.2017, 5 dní
4 900 Kč
In-line skating Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

včera
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
včera
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
26.07.2017
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (20 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | 26.07.2017

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017